Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van ha az ovutesztem soha...

Mi van ha az ovutesztem soha nem pozitív de azért vannak különbésgek az erősségben, a hőm viszont felment? Akkor volt ovum?

Figyelt kérdés

ja és azon a napon lehet az ovu amikor a hő felmegy ? vagy az azt megelőzőn, és ezért másnap már magasabb a hőmérséklet?

bocsánat a sok kérdésért. Kezdő vagyok:))))


2009. okt. 31. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

én úgy tudom,hogy mikor ovuláció van akkor másnap megy fel a hő--de lehet én is rosszul tudom.

aRRA ÉN IS KÍVÁNCSI VAGYOK,ha hajnalban van tüszőrepi akkor azon a reggelen megy feljebb a hő?

A teszttel kapcsolatban annyit tudok neked javasolni,hogy minél később végezd el az adott napon,mert annál pontosabb az érték.Én mindíg 19 órakkor csináltam,előtte 1-2 órával nem ittam.Mindíg azonos időben végezd el!Sok sikert!

2009. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, és a saját görbe+ovutesz tapasztalatom is azt mutatja, hogy amely nap van az ovu, aznap már megy is fel a hő. A legtöbb nőnél így van. Viszonylag ritka az, amikor valakinek a teste késve reagál a tüszőrepedés után termelődő progeszteronra, és késve, pár nappal később kezd el felfelé kúszni a hője.


Attól, hogy az LH csúcsot nem kaptad el, még lehet ovud, amint azt a hőgörbéd is mutatja. Az Lh hormon nagyon hamar csúcsra és és a csúcs nagyon hamar elmúlik, összesen akár pár óra alatt. Ahogy az előző javasolja, minél később végzed a tesztet, annál jobb, a 19 óra tökéletes.

2009. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

19 h körül mértem, aztán egyik nap kiváncsiságból éjfélkor is , sötétebb volt mint a hét órakor mért.

olvastam hogy ritka , de van akinek délelőtt van a csúcs, lehet hogy nekem is.

SZóval ha 25-én ment fel a hőm akkor aznap reggel volt az ovum?

2009. okt. 31. 14:15
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és nekem az első negatív napomon ment fel a hőm.
2009. okt. 31. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, az első negatív nap a tüszőrepedés napja, ráadásul neked épp aznap kezdett el felfelé menni a hőd, szóval minden stimmel. :-)
2009. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2009. okt. 31. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!