Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az inszemináció van akinél...

Az inszemináció van akinél elsőre sikerült? Nagyon el vagyok keseredve, hogy nem hoz eredményt, mert olyan régóta próbálkozunk. Minden eredményünk tökéletes, ezért nem értem már.

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 13:10
1 2
 1/18 anonim válasza:

Nekem már 16 éve volt, most 15 éves a fiam. Többször volt próbálkozás, ha jól emlékszer 6-szor. Már én is el voltam keseredve. Az utolsónál lazára vettük, nem is hittem, hogy sikerülhet. Amikor a vérvétel eredménye után gratulált az orvos, még akkor sem hittem el.

Azóta szültetett egy lányom is 5 évre rá, spontán. Szóval fel a fejjel, csak ne görcsölj.

2013. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve elsőre sikerült a lányom.


Sok szerencsét!

2013. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi két éve próbálkozunk sikertelenül, noha minden leletünk tökéletes. Inszeminációt ajánlottak, de valahogy óckodom belevágni, reménykedem, hogy összejön természetes úton. Érdekelne, hogy ti miért döntöttetek az inszem mellett? Nálatok a természetes út kizárva?
2013. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
1. válaszoló vagyok. Mi előtte 5 évet próbálkoztunk. Még lombikbébi is volt. Aztán az inszeminációval sikerült, mint írtam 16 éve.
2013. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Örömmel olvastam a sikereket:-) Gratulálok. Hogy mi miatt döntöttünk az inszemináció mellett?Hát hiába a tökéletes eredmények,mégsem sikerül.Itt ugye még kiderülhet,hogy a méhnyákom nem megfelelő a párom " katonáinak",tehát nem tudnak eljutni a méhembe.Ha ez a baj,akkor sajnos még 5 év múlva sem sikerül.A páromat hosszú küzdelem árán tudtam erre rávenni.Így sajnos maximum egyszer fog eljönni,ezért is reménykedem,hogy ez sikeres lesz majd.
2013. aug. 28. 16:14
 6/18 anonim ***** válasza:

Kettes válaszadó vagyok, mi 3,5 év után mentünk el, minden eredményünk rendben volt.


Sokan úgy gondolják, hogy majd ha jönni akar, akkor úgyis jön és majd Isten megsegít. Szerintem meg az, hogy az orvostudomány ilyesmire képes, az is Isten akaratából való.

2013. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én már nem abban hiszek,hogy jön,ha akar.Aki sok-sok hónapig csalódik,az tuti,hogy keresi a módját,a segítséget,hogy sikerüljön.Sajnos ahogy írtam nálunk max 1 inszem lesz.Úgyhogy nagyon arra kell összpontosítanom,hogy sikerül.
2013. aug. 28. 16:36
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem. Nem végezték el még rajtad azt a vizsgálatot, amiből megállapítják, hogy a nyákod átengedi-e a kiskatonákat? Ehhez nem kell a férjed, csak te. Pontosabban ő csak előző éjszaka kell, mert szeretkezés utáni reggel kukkantanak beléd. Vagy ez már megvolt?Inszeminációnak csak utána van értelme.
2013. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Erre gondolok, hogy megvolt-e? PCT – postcoitalis teszt

A spermiumfunkció megítélésére szolgál: a méhszájban lévő nyák és a spermium kölcsönhatását vizsgálja pár órával az együttlét után, amely megmutatja, hogy a méhnyak nyák átengedi-e a spermiumokat, vagy esetleg spermium ellenes anyagok találhatók benne, amelyek elállják az utat. Javasolt ideje: 12-14 nap a menstruáció első napjától (a peteérés ideje, 28 napos ciklusnál). Egyszerű vizsgálat, kb. olyan, mint egy rákszűrés. Csak a nő kell hozzá.

2013. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doki,hogy az inszemnél nézik meg.A leadott spermát és az én nyákomat kiteszik egy lapra,vagy valamire és ott fogják látni,hogy átmegy-e rajta.Nekem így mondta,hogy így végzik el.
2013. aug. 29. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!