Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lenne a kerdesem, hogy 3...

Az lenne a kerdesem, hogy 3 pozitiv ovulacios tesz ami erosodik,3 nappal a mensim elott jarok! Viszont 2 negativ terhessegi teszt! Miert? Szerintetek van meg remeny?

Figyelt kérdés
A Cicim nagyon fajt a mult heten mara mar enyhult, allandoan ehes vagyok nem erzem hogy tele lennek, mintha a hom meg mindig fent lenne, es a mult heten ereztem hogy bal oldalt a mehemnel valami fajdalmat! Mi lehet? Irjatok lecci! 8. Honapja probalkozunk, nagyon szeretnenk. Ezen a heten nem varom! Koszi a valaszokat!
2013. aug. 28. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Még korán teszteltél.
2013. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetsz várandós, a terhességi tesztek csak a menstruáció esedékes napjától mutatnak megbízható eredményt. Hogy a testhőmérsékleted fent van, azt csak akkor érezheted, ha lázas vagy. Egyébként azt a pár tizedfokos különbséget akkor állapíthatod meg, ha rendszeresen hőmérőzöl. És akkor is csupán ébredéskor tapasztalható a különbség, később már ezer dolog hatással van a testhőmérsékletedre.

Viszont ne haragudj, de nem bírom ki, hogy ne jegyezzem meg: borzalmas, hogy felnőtt nő létedre ennyire ne tudj írni! Alig lehet megérteni, hogy mit szeretnél. A "cicim" szót pl. miért írod nagybetűvel, mintha valakinek a neve volna? Az írásjeleket és az ékezeteket nem ismered? Bocs, nem piszkálni akarlak, de talán nem ártana néha kézbe venni egy-egy regényt, és olvasgatni kicsit.

2013. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs hogy kicsit ertetlen vagyok, de az ovu teszt mikor volt pozitiv? Mult heten? Mert akkor meg koran teszteltel, nekem meg a nemvart napjan is negativ lett, masnap nagyon gyenge pozitiv reggel, delutan mar eros pozitiv. Ha viszont most pozitiv az ovu akkor hajra most, es kesni fog a mensid, mostantol szamitva kb. 14 nap mulva lesz
2013. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves masodik! Amerikaba elek a kis gepemen mikor tolton van nem birok normalisan irni! Utolso szoval ma vagyok a 25. Napomon a ciklusom valtozo de kb 27-28.naposak 3 tesztet csinaltam as utolso volt a legerosebb amit tegnap csinaltam! Remelem osszejott a baba:)
2013. aug. 28. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ovulacios teszt amikor pozitiv akkor kell aktivnak lenni, de innen szamitva meg legalabb tiz nap amire a terhessegi teszt pozitiv lehet. Szoktal maskor is ovutesztet csinalni? Mert ez igy egy hosszabb ciklusra utal, alltalaban a ciklus kozepen kellene hogy pozitiv legyen
2013. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!