Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalhatom így a terhességet?

Bevállalhatom így a terhességet?

Figyelt kérdés

Baktérium fertőzésem van a torkomban. Hólyagok vannak a garatomban újra. Hónapok óta babát szeretnénk.1 hónappal ezelőtt 10 napig szedtem augmentint. Most kiújult a fertőzés a torkomban, csak most lentebb. Holnap megyek fül-orr-gégére. Tuti ad gyógyszert! Szerintetek ha most leszek terhes kockázatos? Néhány nap és pé-m lesz. A vérképem rendben van. 2 hete vettek vért, miután elfogyott a gyógyszer.


Köszönöm!!!



2013. aug. 29. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
én várnék vele, 1-2 hónap nem a világ
2013. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg meggyógyulsz, mert terhesen a gyógyszerek többsége kerülendő.
2013. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem csak szólj a fül-orr-gégészeten, h esélyes lehet a terhesség. Akkor adnak olyan gyógyszert, ami nem árt terhességben sem. :)


Eü-s vagyok.

2013. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. De az is megoldás, hogy nyugalom, egy kicsit még várjatok még és kúráltasd ki magad! Csak azt szerettem volna az előővel mondani, hogy sokszor terhesség alatt alakl ki betegség, akkor is kell tudni kúrálni, és vannak is megfelelő gyógyszerek.


Azért, ha még sehol semmi a terhességből, mert a lehetséges fogantatás aktusa sem történt meg, valóban tanácsosabb várni, és egészségesen menni a terhessége, ami amúgy is egy kicsit immuhiányos állapot.


Csak a kérdésből nekem úgy tűnt, már lehet, hogy az aktus megtörtént.


Akkor viszont megnygtatásképp szerettem volna írni, hogy van a terhesség mellett is szedhető antibiotikum.

2013. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!