Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet észrevenni a...

Hogy lehet észrevenni a terhességet a 2. babával?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom, aki úgy esett teherbe, hogy még szoptatott, és nem volt menzesze. És véletlen sikerült a baba. Ezt hogyan és főképp mikor lehet észrevenni?

2013. aug. 14. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
vagy a tipikus tünetek, mint pl mellfeszülés, hányinger, fáradékonyság, vagy havonta csinálsz egy tesztet.
2013. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem pont az én válaszomra vársz, de azért... Nekem már volt menstruációm, de nem túl pontos a szoptatás miatt. Az én 1,5 éves kisfiam egyik pillanatról a másikra abbahagyta a szopást, közölte "ez nem jó", piszokul fanyalgott. Este újra megpróbálta, ismét fanyalgás, majd nevetett, "ez nem jó"... Csináltam egy tesztet, hát pozitív lett, most számolok, ez december végén volt, a kisfiam, pedig július végén született.

Viszont nem véletlenül jött össze, már szerettünk volna kistesót.

2013. aug. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!