Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt peteérésem? És jókor...

Volt peteérésem? És jókor voltunk/leszünk együtt?

Figyelt kérdés

Először végeztem ovulációs tesztet, ez elvileg késői pé-t mutat, ha jól értelmezem. Sokáig nem volt semmi, majd két napon át egyre sötétedett a tesztcsík, majd tegnap szinte teljesen olyan sötét volt, mint a kontrollcsík. Ma pedig nem volt második csík, csak a kontrollcsík. Szerintetek lehet így peteérésem? (Mindig este 7 körül néztem, előtte 2 órán át alig ittam). Ha igen, jó az, ha tegnapelőtt, és holnap tudunk együtt lenni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. okt. 31. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Akkor tegnap volt az első negatív napod, tehát tegnap volt ovu. a tegnap előtti az jó időpont lehet.
2009. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ma nem volt második csík, azaz ma volt az ovud. A tegnapelőtt még jó lehet, a holnapi együttlét már késő, addigra szétesik a petesejted, nem lesz életképes.


Előzőnek: az ovuláció nem a pozitív napon van, hanem az utána következő első NEGATÍV napon. Benne van a tájékoztatóban is.

2009. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó válaszadó, én is így tudom. Sajnos a férjem ma éjszakás:( de ha ma van ovuláció, akkor a holnapi nap már biztosan késő?
2009. okt. 31. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak éjszaka lehet szeretkezni:)Ha babát szeretnétek,fáradtság ide oda,ha hazaaér reggel,el kell kapni!Ez van:)Sok sikert!
2009. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsánat , én is azt írtam hogy a negatív napon van ovu, csak a napot írtam el. bocs
2009. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!