Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki negatív...

Van itt valaki aki negatív tesztek ellenére kismama volt?

Figyelt kérdés
Nekem már 10 napja késik, de a tesztek negatívak...tüneteim vannak, orvos is azt mondta hogy meg lehet , néha előfordul...ez baj lehet? Vagy mit gondoljak?
2013. aug. 29. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem mutatta ki 3 éve a teszt h babát várok, meg ugyan úgy meg jött a nemvárt akkor le tettem róla, és mikor rosszul voltam akkor közölték velem h 12 hetes terhes vagyok utána sajnos egy hétre rá el ment a babám..
2013. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát! Én ezzel úgy vagyok,hogy egy idő után akkor is kell,hogy mutassa. Barátnőmnek is 10 hetesen "jött" rá,hogy babát vár, de ő az utolsó tesztet kb. 7 hetesen csinálta,ami akkor tényleg nem mutatta még. De pl. ahogy hazaért a dokitól, csinált egyet és az már azért mutatta.

Én azt mondom,hogy ennyi késésnél, még ha később is fogant, egy halvány pozinak lennie kellene!

Szerintem jövőhéten menj dokihoz, ha nem jön meg!

2013. aug. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia nekem 1hete késik 3negatív teszt.. jövő héten megyek dokihoz.
2013. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!