Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első pozitív ovulációs...

Az első pozitív ovulációs tesztemnél nem tudtunk együtt lenni a párommal, csak a másodiknál. Félek, hogy esetleg lemaradtunk róla?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a 14. napon kellett volna bejelölnie a programnak, amikor megemelkedett a hőm?


Ez az első hónapom, hogy ovu. tesztet használtam.


[link]


2009. nov. 1. 06:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha butaságot kérdeztem, csak még nem vagyok tisztában mindennel :)
2009. nov. 1. 06:19
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!Nem maradtatok le semmiről!Ugyanis a + teszt azt jeenti,hogy 24-36óra múlva LESZ tüszőrepedésed.Ha az utolsó + nap utáni első --napod van,na akkor VAN tüszőrepid!Javaslom vedd elő apát és hajrá!Ilyenkor annyiszor legyetek eggyütt,ahányszor tudtok!(de ne óránként azért:))

Próbáld ki a gyertyázást,vagy tegyél a popsid alá egy kispárnát és úgy csináljátok,mert segíted a srácokat ezzel is előre haladni.De maradj az aktus után így kb:félórát,és az is fontos,hogy apa ne siessen "távozni" mikor elment.


Sajnos idáig nekünk nem sikerült,nekem is ma ,holnap van ovum.Este leszünk eggyütt,meg holnap hajnalban--bár én ebben a hónapban nem használok ár ovutesztet--,de a hőm ma feljebb ment,és figyelem a nyákomat is.Sok sikert,és kellemes eggyüttléteket nektek is!!!

2009. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi,most tudtam megnyitni a görbédet.Jókor voltatok eggyütt,reméljük sikerült!Drukkolok!

első voltam

2009. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló! Köszönöm, hogy ilyen érthetően válaszoltál a kérdésemre :)

Ötödik hónapja próbálkozunk, bízunk benne, hogy ez a hónap sikeres lesz. A gyertyaállást most én is alkalmaztam, az hátha segít.


Ti mióta próbálkoztok?

2009. nov. 1. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Szintén 5 hónapja:)

Nagyon drukkolok neked,hogy legyen baba!

Nekem még csak most van ovum...talán sikerül.Nagyon jó lenne egy kis fütyis a 2 lány mellé:)--de a lényeg,hogy egészséges legyen!!!

Remélem megírod a fejleményeket!Kíváncsian várom a folytatást!

2009. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot, aranyos vagy!

Mi még az első babára várunk, de nagyon. Mindig sírógörcsöt kapok, amikor megjön a mensim, de talán most sikerül. Egy hét múlva talán már tudni fogom, hogy sikerült-e.


Szorítok Neked is, hogy összejöjjön a kis fütyis :)

2009. nov. 1. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Első:Köszi szépen!

Amúgy a görbéd alapján jókor voltatok eggyütt!:)Mi meg hajrázhatunk--de ez nem baj:)

Kíváncsi vagyok mi lesz az eredményed!

2009. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos nem sikerült :( , megjött.

Neked valami fejlemény van-e az ügyben?

2009. nov. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!