Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik a mensesem, ám...

2 napja késik a mensesem, ám a szervezetem ugyanazokat produkálja amit máskor, nyilal egészen a végbelemig (elnézést), fáj a hasam, a derekam, a folyásom sűrű fehér, mint a szokásos. Mi lehet ez? Mindig 28 napos a ciklusom.

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 06:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Azt ugyan nem írtad hogy babát szeretnél -e? Jelentheti hogy meg fog jönni és azt is h.valaki így ad magáról jelet. Én ma vagyok 28.napon de akár én is írhattam volna ezt a kérdést mert kb.ugyan ezeket érzem mint amit te leírtál. Bár saját tapasztalataim alapján nekem meg fog jönni. Még annyi vanh.elég rossz a gyomrom, néha mintha éhes lennék ha meg eszek majd szét pukkadok. Tesztet nem csináltál? Ha nem akkor csinálj egyet és minden kiderül. Én még várok pár napot mert már túl vagyok egy tucat negatív teszten.
2013. szept. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 8 éve nem ésem teherbe, egy 10 éves fiam van, a férjemmel kivizsgáltattuk magunkat az év elején mindketten rendben vagyunk, a tapasztalatom nekem is az meg fog jönni, ezért sem csináltam tesztet, még várok, csak régen volt ilyen hogy két napot is késik és ezek a fájdalmak időszakosak most semmi, menses előtt meg folyamatosan fáj majd megjön nem?
2013. szept. 1. 07:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Huu, hát 8év az kemény akkor én egy szót se szóljak a 2évemmel. Nekem is van egy 9éves lányom. Látod van aki egy évben kettőt is szül mi meg szenvedünk. Mi is voltunk vizsgálatokon. Minden ok volt. Hát amúgy igaz h.általában folyamatosan fáj aztán megjön én azt hittem este szétszakadok úgy fájt a derekam meg olyan menzesz szerű fájdalom volt a hasamban mondtam is a férjemnek h.holnap vagyis ma tuti megjön aztán sehol semmi és a fájdalom is mérséklődött. A derekam hasogat de nem vészes és inkább csak szurkálást érzek a jobb petefészkemben. Tegnap égett a gyomrom persze nem volt itthon semmi savlekötő mert sose ég a gyomrom. Lehet hogy már csak az agyam produkálja a tüneteket és majd megjön. Ki vagyok borulva nem merek tesztelni. Drukkolok neked hátha baba van a pocidban! Ez olyan gyötrelmes még az is jobb lenne ha megjönne most azonnal mint agyalni meg reménykedni. Első voltam.
2013. szept. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugyan ez nálunk is! Nem is gondoltam már terhességre csak tegnap reggel, mert vártam hogy megjön de nem, ha ma sem akkor holnap tesztelek, és valóban nehéz ilyenkor felcsillan a remény és nagyot csalódok ha megjön. Minden vizsgálat jó eredményt mutatott, és mégsem esem teherbe, most 34 vagyok, még van remény!!
2013. szept. 1. 07:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi sem adjuk fel bár 2év alatt már párszor elgyengültem. Most megint olyan meg fog jönni érzésem van de szerintem meg is fog. :-( nagyon drukkolok h.holnap két csíkosat tesztelj! ;-) Várom az eredményt! Ha egyszer sikerült csak sikerül még egyszer. Bízzunk benne! Én 30 voltam nyáron nekem a lányom a 2.hónapban fogant ezért olyan kiábrándító h.most nem történik meg a csoda és még mi mindig előnyben vagyunk mert van egy gyermekünk. Aki meg az elsőért szenved annak sokkal rosszabb. Ugye? Reggel tesztelsz? Feltétlen írd meg mi az eredmény. Szerintem nekem nem lesz gondom a tesztre mert most nagyon elkapott a fájás!
2013. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Holnap reggel nem biztos ha csak el nem teszem a poharat, mert reggel indul a suli, izgulok e miatt is évnyitó stb, csomagoltunk tegnap, de mindenképpen írok!
2013. szept. 1. 08:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Holnap 3nap késésnél lehet hogy napközben is mutatná már a teszt. Igen mi is már készülünk a sulira ezerrel! Várom az eredmény!
2013. szept. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajna most megjött :-(( !
2013. szept. 2. 09:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon! Orvosok mit mondanak? Minden rendben? Amúgy nekem is meg fog jönni az tuti. Már majd szét pergek a fájdalomtól. Egyszer csak sikerül ha egyszer már sikerült. Ja én meg csináltam egy xepil tesztet és síkít róla az egy csík! :-( Nem adjuk fel!!! De elég kiábrándító a helyzet. Sok sikert hátha szeptemberben sikerül! Aztán írd meg ha pozitívat tesztelsz. Meghagyom a kérdésedet. Ok?
2013. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, én is meghagyom, csalódás ugyan, de én is reménykedek hogy egyszer még sikerülhet!
2013. szept. 2. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!