Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet így spontán? Vagy...

Sikerülhet így spontán? Vagy inszeminációval, esetleg lombikkal?

Figyelt kérdés
Most volt laparoszkópia, hiszteroszkópia, átjárhatóságim. A egyik petevezetőm átjárható ugyan, de ott nem érik tüsző spontán. A másik-ahol érik-csak nagy nyomás hatására átjárható. Doki inszemet javasolt. Szerintetek van-e esély arra, hogy a nagy nyomással alig átjárható petevezetőben jöjjön létre a terhesség?(Bocs ha hülyén tettem fel a kérdést, remélem érthető) Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 1. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgass a dokira, ő tudja legjobban, ő látja mi a helyzet és neki van tapasztalata.
2013. szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, megyünk is iszemre, amint lehet. Csak érdekelne, esetleg pl. inszem során vagy spontán (tök mindegy), de a szűk oldalon sikerülhet-e, mert a másik petefészkemben még closty hatására sem ért, vagy csak kicsi tüsző.Volt-e valakinek hasonló problémája?
2013. szept. 1. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem már csak egy petevezetékem van, és úgy estem teherbe, hogy azon az oldalon volt peteérésem, ahol nincs petevezeték. Szóval nálad is simán előfordulhat, hogy egyik oldalon érik, és valahogy átúszik a jó vezetékedhez.
2013. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves uolsó válaszoló! Ez nagyon érdekes és akkor tényleg működik! Olvastam már én is arról, h a petesejt a hasüregen keresztül képes átmenni a másik oldali petevezetőb! De mondjuk sztem azért ez ritka de legalább van esély!!! A dokim azt mondta, h átmegy a szűk petevezetőn is a pete, de mindenesetre most inszemezünk párat, aztán ha nem sikerül, akkor lombik.
2013. szept. 19. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
A szűk petevezetővel az a baj, hogy vagy átmegy rajta a pete, vagy nem. Ha nem, akkor beágyazódik ott, ahol éppen van és így lesz méhen kívüli a terhesség. Az első nekem is így "sikerült", ezért van most csak egy petevezetékem.
2013. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért ez nem valami biztató... Remélem nekem vagy átmegy rajta, vagy a másik oldali tud csak megtermékenyülni!!! :(
2013. szept. 20. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!