Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az első terhességem inszemi...

Ha az első terhességem inszeminációval sikerült csak, lehetek-e még spontán terhes ha akarunk még egy tesót? Mert hallottam már ilyet nem egyet.

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz. Az inszem azt jelenti, hogy a párod spermáját egyenesen a méhedbe fecskendezték a hüvely helyett, azaz "csak" pár centit nyertetek, kikerülve a méhszájat. Akármikor összejöhet hagyományos úton is. :-)


Gratulálok a babához!

2011. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátainknál lombik baba után 2. hónapban összejött spontán a kistesó! :) Úgyhogy nincs lehetetlen!!! :)))
2011. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sem az inszem, sem a lombik nem jött össze, most mégis terhes vagyok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Biztosan sikerül majd nektek is!

2011. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!