Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt így már valaki? 3 napos...

Timikecica kérdése:

Járt így már valaki? 3 napos menzesz, szédülés, hányinger, ingerlékenység- terhesség vagy más lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk másik kisbabát már van egy 2 éves kisfiúnk.több mint 1 éve próbálkozunk de még semmi voltam már orvosnál még év elején mert késett 2 hónapot a mezszeszem akkor gyógyszerel megjött.de most januártól kezdve a ciklus hosszaim 34,47,37-36-42-és most csak 22 nap és csak pecsételős vérzés van.Ez mit jelenthet nem hinném hogy bab de reménykedem benne ha még se lesz akkor irány orvos ha még is akkor is.Azt elfejtettem egyre gyakrabban hányingerem van szédülök és ingerlékeny vagyok és a melleim fájnak eddig mezszesz előtt nem fájt.hasam is olyan mint ha keménykedne olyan érzés amikor terhes voltam de akkor nagy hasam volt,bocsi a regényért

2013. szept. 1. 18:57
 1/8 A kérdező kommentje:
senki :(
2013. szept. 2. 12:41
 2/8 A kérdező kommentje:
?
2013. szept. 9. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudok mit mondani ebbe a mai világban már minden lehetséges. Látom nem mai a kérdésed, de ha megnézed esetleg megírhatnád hogy mire jutottál én most akadtam a kérdésedre. Hasonló témában kutakodok mert én meg úgy vagyok most h.3napig meg volt már 3napja nincs semmi a színe sem olyan volt mint szokott és talán mennyiségre sem. Azóta meg fáj a hasam majdnem olyan megjövősen ami még fura h.ma is átaludtam a délutánt és ma megfájdultak a mell bimbóknál meg szurkál a méhem kicsit a derekam is van enyhe hányingerem és a gyomrom is rossz. Hát nem tudom mi lehet lehet h.már a túlzott akarás hozza a tüneteket. Vagy vmi hormonális gondom van. Az nap h.megjött negatív volt a teszt még is olyan motoszka van bennem h.nem vagyok egyedül, hogy baba lehet de az h.megjött visszafog eléggé. Bocsi h.rádzúdítottam a gondjaimat. Majd írjál már és kibeszélhetjük a dolgainkat.
2013. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még azt lehagytam szerintem ha 22napon voltál 1-jén az simán lehetett beágyazódás is. Ma már 31.napon vagy? Valami tünet? Tesztelni fogsz? Szerintem én holnap egyet megcsinálok ha negatív elmegyek dokihoz hátha ad valami magyarázatot a problémámra.
2013. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia nem zúdítottad rám a gondod örülök hogy írtál :)

sajnos még semmi eredmény nem voltam még dokinál de védőnőnél igen mert most csinálom a hőmérőzést hogy van e egyáltalán ovum sajnos nekem nagyon rendszertelen és így nem nagyon leht tudni mikor van az ovum,de ha semmi nem változik jövő hónap irány doki.melleim fájnak ami nem szokott menszi előtt se fejfájás de az lehet időtől is már lehet bennem is benne van a nagyon akarás :( de hátha remélem neked sikerül :)

2013. szept. 11. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mostanában nekem is össze-vissza jön meg. Júniban.38nap júliban 29nap augban 26nap szeptben 31napra jött meg és jön mindenféle tünet hozzá. Már én sem bírom ezt 2éve nem jön a baba és kezdek pszichésen kimerülni. Nekem is van 2lányom de a 3.várat magára. Félek feladom h.valaha lesz e. Én özvegy lettem és most új párkapcsolatban élek szeretnénk közös babát. Voltunk vizsgálatokon. Minden lelet jó még sem jön a baby. Remélem sikeres lesz neked ez a hónap. Lassan tesztelhetsz és várom a fejleményeket!
2013. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia.soha nem szabad feladni jön amikor jönni akar az esőnél is így voltam a végén és jött is :) de nekem is a második nem nagyon szeretne :( de hátha.Neked is szülés után lett rendszertelen?ha igen mit mondtak rá?nekem a hormonokra fogták de azt mondta a doki hogy biztosat csak akkor tud mondani ha gyógykaparást csinál de még fiatal vagyok és azt nem szeretne ezt tavaly mondta amikor kihagyott a menszeszem 2 hónapot akkor gyógyszerel megjött de nem rendszeresen sajna :( de jövő hónapba kiderül remélem mert még megvárom ezt a hónapot mert "rendesen" most kelen megjönnie ha 33-35 napot számolok.
2013. szept. 12. 12:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem kb.3éve rendetlenkedik a ciklusom. Én voltam hormon vizsgálatokon és jó volt az eredmény. Cisztát se találtak igazából semmit ami okozna gondot. A kisebbik lányom 6 éves utána nekem visszaállt hamar 28napra jött meg de h.mi zavarja be az elmúlt 3 évben azt nem tudom. A doki a lelki dolgokra fogja h.nem sikerül a baba én meg nem értek vele egyet jó hogy nem az időjárásra fogja. Nekem még itt a pms is ami egyre nehezebbé teszi a menzeszt. Én orvos váltáson gondolkodok mert 8éve hozzá járok és ritka jó orvos és nem pénz éhes pedig magán rendelésre járok. Csak szerintem öregszik és már nem olyan alapos. Lerendez annyival h.ne stresszeljek stb.stb. Neked az első gyermek hanyadik hónapban sikerült? Olyan rossz h.az ember vágyik a babára és nem kapja meg. Majd írd mej ha teszteltél. De írhatsz privibe is! Puszi
2013. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!