Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáci végénél jártam...

Menstruáci végénél jártam (tampon fel volt helyezve) és a barátom hozzám ért előváladékosan, azóta rosszul vagyok. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
szóval menstruációm utolsó napjaiban jártam (tampon fel volt helyezve) és a barátom hozzám ért előváladékosan, azóta már eltelt majdnem csak 1hónap és 2hete kezdődött a rosszul lét.. először a gyomrom körül majd a hasam alja fájt, később az egész hasam és hányingerem van, émelygek, az eddigi fura szagokat mint pl: egy körömlakk szaga, étel szaga.. most büdösnek velem és hányinger jön rám de ez 1perc vagy a szag megszűnésével elmúlik. Néha-néha szédülök, és a menstruációm 4napja késik. Már teljesen a terhességre gondolok borzalmas lenne, és remélem ezek a tünetek más miatt vannak, ugyanis mostanában éjszaka felkeltem enni és nem csekély szinten, jól bezabáltam, esetleg lehet ettől? Az a baj én ilyen aggódó vagyok, sőt beis képzelek dolgokat, de szedtem fel pár kilót is, mintha nőtt volna a hasam. Semmiféle más közösülésem nem volt, ennyitől úgy tudom nem lehetek terhes, szerintetek?

2013. aug. 26. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0,1%
2013. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát a "hozzám ért előváladékosan" ez egy elég tág fogalom. Ettől lehetsz is terhes, meg nem is.. Szóval konkrétan mit csinált?
2013. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak a csiklómhoz ért, tehát teljes képtelenségnek tűnik, de mégis mitől lehetnek ezek a rosszullétek? ugyanis ezek a terhesség jelei és előtte soha sem volt még ilyen! Most is ezen kattogok, hányingerem van.
2013. aug. 27. 00:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Omg:)
2013. aug. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetetlen.... Több mondani valóm nincs..
2013. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Neem:)
2013. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. aug. 27. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!