Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még esély ígyis babára?

Lehet még esély ígyis babára?

Figyelt kérdés

Augusztus 19,20-án együtt voltunk párommal.5-re nem várom.Megszakítással "védekezünk".Kb. 2-3 napja szédülök,hányingerem van,a mellbimbóm is olyan szinten érzékeny lett,hogy a melltartót alig tudom viselni :(

Ma reggel csináltam tesztet Medi-lab 25-ös amin nagyon nagyon halványan mintha lenne valami,de inkább negatív. Kérdés,hogy szerdán megcsináljam a másikat (merthogy 2db-os volt) vagy várjak még?



2013. szept. 2. 10:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Sosem volt érzékeny a mellbimbóm menzesz előtt,hanem az egész mellem fájt,most csak a bimbóm érzékeny,illetve fehér.
2013. szept. 2. 10:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várjál legalább hétvégéig
2013. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nehéz kivárni:)
2013. szept. 2. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne is mondd!


Én tegnapra nem vártam. Még nem csináltam tesztet, úgy tervezem, hogy majd szombaton fogok, de nem tudom, hogy ki tudom e várni...

2013. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En valamit nem ertek: ha "nem varod" akkor miert "vedekeztek"? Ettöl függetlenül sztem varj 6.-dikaig.:-)
2013. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!