Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam, nem is jött...

Mára nem vártam, nem is jött meg (még), már kb.5 napja fájdogál a hasam, "mindjárt megjön" érzésem van, sokat pisilek és néha émelygek. Viszont tegnap (vasárnap) csináltam tesztet, negatív lett. Van még esély babára? Mikor teszteljek legközelebb?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Holnap reggel vagy pár nap múlva! Bár ennyi tünet mellett nem értem hogy nem mutatta ki? :(
2013. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem tudom, július 1-jén volt peteérésem, szóval ma kellene megjönnie...eddig még semmi jel!
2013. júl. 15. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Türelem, de azért ne éld bele magad inkább! Holnap 1 teszt? :)
2013. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én is mára nem várom... Még nem jött szerencsére.

Ugyan azok a tüneteim vannak, amik szoktak menstruáció előtt, szóval nekem kezd meghalni a remény:( De én holnap reggel csinálom meg az első tesztet vagy megpróbálom kivárni ezt a hetet, főleg így, hogy nagy esély van arra, hogy nem lesz baba:(

2013. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is attól tartok, hogy megjön. Bár nekem menstruáció előtt nem szokott semmim fájni, se a hasam, se a mellem, csak kicsit hisztis vagyok és pecsételő vérzésem van előtte. Most nincs semmi vérzés, semmi folyás, csak fájdalom. Érdekesek ezek a dolgok. Na majd meglátjuk. Írd meg, hogy mi lett az eredmény!!! Remélem BABA!!! :)
2013. júl. 15. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megírom és nagyon szorítok Neked, hogy összejöjjön a baba:)
2013. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 11.dpo-n reggel 10-es teszt már pozitívat jelzett,de nem vagyunk egyformák.Mindenképpen reggeli első vizeletből kell csinálni.
2013. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:) Én is szurkolok neked!! Igen, mindenkinek más a szervezete, van akinek előtte 4 nappal már pozitív, van akinek meg nemvárt után több nappal jelenik meg a két csík. Míg nem jön meg, addig van remény!!!! :)
2013. júl. 15. 16:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2013. júl. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy tesztet, negatív! :( Menzesz még mindig sehol. Fogalmam sincs, hogy most mi van!
2013. júl. 17. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!