Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzékeny alhas, farkasétvágy,...

Érzékeny alhas, farkasétvágy, puffadás, óriási pocak. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajj ez az én kérdésem is lehetne. Hétvégén lenne esedékes a menszesz, remélem kimarad :) Neked tervezett?
2013. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, jövő hétre nem várom. Majd írd meg akkor, nálad mi lett, hátha okosabbak leszünk:)
2013. szept. 2. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek a tunetek nalam mindig jelentkeznek par nappal mensi elott, mint most is. (pentekre nem varom.) kulonbseg nekem annyi hogy tegnap este (egyuttlet es peteeres utan 11 nappal este) picit barnaztam. Ez abszolut nem megszokott....Bar mi konkretan nem vagyunk rajta most azert orulnek ha baba lenne...bar sok remenyt nem fuzok hozza.

Szurkolok hogy nektek baba legyen!!

2013. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is nektek! remélem mindenkinek összejön.
2013. szept. 3. 20:17
 5/5 anonim válasza:
és összejöttek a babák? :)
2014. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!