Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyomorrontasszeru hasfajas es...

Gyomorrontasszeru hasfajas es puffadas lehet terhesseg jele?

Figyelt kérdés
2 napja voltunk egyutt a ciklusom 20.napjan. elso menet ovszerrel, masodik ovszer nelkul de nem mosta meg az elso menet utan...majd kesobb meg egy menet analszex amikor is belem elvezett, bar utana megtoroltem magam, nem hiszem hogy a spermiumok atfolynanak a huvelybe...harmincas eveinkben vagyunk nem gond a baba de nem terveztuk...viszont nekem tegnap ota gorcsol a hasam es fel vagyok puffadva plusz hoemelkedesem is van...tesztet meg nem csinaltam igy par nap utan mert sztem nem mutatna ki...5 nap mulva kene megjonnie a menstruaciomnak. lehetek terhes?
2013. máj. 4. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Le legyek pontozva, de megéri!!!!!!

ENNYI idősen komolyan ilyen kérdést fel mersz tenni, hát a korosztályod szégyeníted!

2 nap alatt tünetet keresel???

Anális szexnél átvándorol a hüvelybe az ondó?????

Ha bem használsz gumit BÁRMIKOR várandós lehetsz! De ezt tudhatnád, igazán.

19+1hkm

2013. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 nap után komolyan azt hiszed, hogy terhességi tüneteid lehetnek? Amúgy ha óvszer nélkül szexeltek, tök mindegy, hogy megmossa-e előtte, vagy utána, mert a húgycsőben, vagy az előváladékban lévő spermiumokat nem lehet elmosogatni.:-) Tehát ettől teherbe eshettél, de az majd akkor derül ki, ha kimarad a vérzésed, és kb két hét múlva pozitívat tesztelsz. Az análszextől viszont nem leszel terhes.
2013. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem ezt a kérdést viccnek szántad főleg így harmincévesen....
2013. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!