Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete volt pém és egy hét...

Egy hete volt pém és egy hét van a mensimig is. Az elmúlt két napban feltűnt az a krémes folyás. tegnap azonban megijedtem, mert este annyira begörcsölt a petefészkem és az egész alhasam, mint mensikor. Ez normális? Vagy megint mensi lesz?

Figyelt kérdés

Felfújódtam. Úgy éreztem mintha hasmenés előtt lennék, de persze semmi ilyen nem volt. Egyfolytában úgy éreztem folyok.A nyákom 2 napja hol testápolószerű hol csak sikos. A múlt hónapban is menzesz előtt már 4-5 nappal éreztem ezt és késett sajna de megjött(az orvos azt mondta korai vetélésem volt, de én nem hinném). A hőm az elmúlt 3 napban 0,1 fokokkal csökkent. Ma reggel azonban felment 37-re. Nekem ilyen magasra ritkán megy. Általában a ciklus második felében 36,8.

A hasam még most is fáj, de már nem görcsszerűen. Mi lehetett ez?


2008. júl. 2. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:

kb. időben én is ugyanígy vagyok, és tegnap este én is fájdalmat éreztem a petefészkemnél. a hőm nekem is felment 37,1-re, bár nekem folyásom nincs és a fájdalmat sem nevezném görcsnek, de a felfújódás is stimmel. jövő héten (nem) kellene megjönnie, és múlt héten volt pé-m.

Lövésem nincs mi lehet ez.

2008. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát tényleg jó volna tudni. Életem leghosszabb hete ez a hét. Már olyan rég várjuk a picit. Remélem sikerült mindkettőnknek..
2008. júl. 2. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon jók a tüneteid, sok babás nő írta a krémes nyákot! A görcs lehet beágyazódás is már! Drukkolok neked!
2008. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor szurkoljunk, és reménykedjünk:)

első válaszoló

2008. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Remélem Összejött...
2008. júl. 3. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!