Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két nap barnázás, azóta sűrű...

Két nap barnázás, azóta sűrű krémes folyásom van. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A ciklusaim nem szabályosak, menstruációs problémáim vannak, orvoshoz most készülök mert idáig költözés stb volt. Ez a két napos barnázás nem tudom mitől lehet, azóta meg téynleg nagyon sok a hüvelyi foylásom,nem viszket, meg semmi, szóval nem fertőzés. Aki tud valamit ezzel kapcsolatban írni, legyen szíves írjon. Köszönöm.
2011. okt. 15. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vegyél egy tesztet, lehetséges, hogy már nem vagy egyedül :)
2011. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Szanka ***** válasza:

Két lehetséges válasz áll fent!

1. sterssz idegesség miatt bekavarodott a mensid!

2. terhes vagy:D

Remélem az utóbbi, feltéve ha szeretnétek!

2011. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnénk már babát....Sok orvosnál jártam már, sok gyógyszert szedtem, de semmi. Most egy másik dokihoz küldtek, hogy nézze meg a hormonokat meg minden mást. Több mint egy éve próbálkozunk, sikertelenül. Köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 15. 11:48
 4/14 anonim ***** válasza:
én már rég teszteltem volna a helyedben :)
2011. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
tesztelj és írd meg az eredményt :)
2011. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Terhességre még gondolni sem merek, hisz a dokim megmondta hogy nem valószínű hogy baba lehet addig míg ki nem kezelnek....
2011. okt. 15. 16:22
 7/14 anonim ***** válasza:
én azért reménykednék, pont most amikor nem számítasz rá, vérzésed sem volt rendesen, bő folyásod van, egy tesztet szerintem meg ér, írj majd drukkolok.
2011. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ó, nagyon köszönöm a kedves szavakat és a bíztatást is:) Akkor lehet csinálok egy tesztet hétfőn, és bármi van megírom. Amúgy keddre vagyok bejelentkezve dokihoz.....
2011. okt. 15. 19:05
 9/14 Szanka ***** válasza:
Nos jártál valamire?
2011. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hétfő van, teszteltél?
2011. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!