Lehet baba vagy nem?

Figyelt kérdés

tegnap kellett volna megjönnie.. (tudom 1nap késés nem nagy dolog!)

de babát tervezünk és ezért peteérésem előtti 2 napban együtt voltunk.peteérérp napján nem.

29.én volt először megjön érzésem,azóta nem.

semmi jele annak,h mejönne(se apró görcsök se semmi)


mikor csináljak tesztet,ami már garantált eredményt ad?

a gabriel megbízható?


lehetséges,h sikerült a baba?


légyszi írjátok meg a tapasztalataitokat!



2013. szept. 3. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Akár már ma is csinálhatsz, mivel már késik (nekem nemvárt napján délután egy sima 25ös teszt már határozottan kimutatta a 2 vonalat). De mivel már pisiltél ma (gondolom), az biztosabb ha holnap reggel első pisiből tesztelsz. Az már tuti eredményt fog mutatni. Jó esélyeid vannak!

A Gabriel tesztet sajnos nem ismerem, én X-Epil párti vagyok.

2013. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. szept. 3. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Gabriel mutatta ki a nemvárt napján reggel. Szerintem megbízható teszt. Holnap reggel már tutira megmutatja, ha van baba :)
2013. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

múlthónapban nem voltunk együtt peteérés előtt se aznap,de mégis 5napot kések akkor és csalódtam.


ezért néztem a peteérést augusztusban úgy,h bízom benne,h most sikerült. :)

de félek,h vaklárma megint :S de most több az esély!

2013. szept. 3. 09:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Reggel tesztelj szerintem,akkor már kimutatja. Amúgy semmi tüneted nincs? Nekem holnap lesz a lut.szakasz 14.napja,akkor szokott megjönni,remélem,h holnap nem fog,érzek szurkálást,mintha más lenne,mint mikor meg akar jönni,de erre már nem adok,a hőm is csak 36,5 már 2 napja,nem merek reménykedni,de próbálom úgy felfogni,h biztos sikerült. Drukk neked is.
2013. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi tünetem ami terhességre v mensire utalna
2013. szept. 3. 11:00
 7/8 A kérdező kommentje:

csináltam reggel egy tesztet,de negatív.. :(


ha nem jön meg vasárnapig akk csinálok hétfőn egy újabb tesztet.

2013. szept. 4. 09:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Hát ha peteérés napján nem voltatok együtt,akkor nem biztos,hogy sikerült.Utána nap sem voltatok együtt? Pé-től számított 2 hét mire kimutatja.Ne add azért még fel,hátha sikerült.2-3 nap múlva tesztelj újra.Sok sikert!
2013. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!