Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja egy héten belül?

Ki nem várja egy héten belül?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek,izgulhatunk együtt,és tapasztalatokat cserélhetünk. :)
2013. szept. 3. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia, én csatlakoznék! Te mikorra nem várod? Én vasárnap szeretnék tesztelni. nagyon reménykedem, mert szedtem Clostyt és lett is tőle 3 tüszőm... hátha ez lesz az a hónap.
2013. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, egy héten belül nem kéne megjönnie.:)
2013. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Örülök nektek. :-) Nekem is vagy vasárnap vagy hétfőn nem kell megjönni.clostit 5 hónapja szedtem.A második clostis honapban sikerült de sajnos nem maradt meg a terhesség.Lassan 4 éve probálkozunk.Remélem hamarosan sikerül.Nektek is szoritok.Irjatok mindenképp.
2013. szept. 3. 19:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Én szeretném, ha hétfőn nem jönne meg :)
2013. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ti hogy álltok? Én a ciklus.hu szerint 13. dpo-n vagyok, és a 15.-en szokott megjönni. Jó lenne, ha baba miatt ez nem történne meg!:) Eddig biztatóak a tüneteim, csak sajna a mensi előjeleivel is könnyen összekeverhetőek, így nagyon győzködöm magam, hogy nehogy beleéljem bármibe is magamat.
2013. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát én megrögzött tesztelő vagyok,csináltam is egyet de természetesen én látok valami nagyon halványat ha akarom.4 nap van még 11 dpo-n vagyok.Butaság volt csinálni,csak tegnap előtt olyan erős szurkálásokat éreztem alul mint pár hónapja mikor pozit teszteltem,igaz akkor 2 nappal a nemvárt előtt csináltam tesztet.Megígértem magamnak hogy nem fogok most tesztelni csak ha nem jön meg.Meglátom hogy be tudom-e tartani! :D Utolsó,akkor neked szurkolhatunk legelőszőr? :)
2013. szept. 5. 12:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát én se vagyok valami türelmes típus.:) Holnapután kellene nem megjönnie elvileg, de lehet, hogy meg fog. Elég gyakori már a mensi előtti görcs érzésem. Ma csináltam én is egy clearblue sima tesztet, de szerintem negatív. Bár képes vagyok addig szuggerálni, amíg nem látok benne valamit, bár az mindig inkább negatív.:D
2013. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor egyformák vagyunk :D

Mióta próbálkoztok?

2013. szept. 5. 18:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a harmadik ciklus, bár most nem dolgoztunk annyit az ügyön, de elvileg jókor voltunk jó helyen.;) Meglátjuk. A baj, hogy görcsölgetek, szóval lehet, hogy nem ez lesz a mi hónapunk, de még él a remény.:) Ti?
2013. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Összejön,ha nincs semmi gond,akkor hamar,meglátod :) Mi egészen pontosan 3 éve és 9 hónapja.
2013. szept. 5. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!