Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltunk a párommal de...

Együtt voltunk a párommal de lecsuszott a gumi, viszont nem ment el! A menstruáciom megjött 2* is azota mind két honapban! De lehet baj? Az egyik az este után pont másnap a következő meg normálisan! Többi lent!

Figyelt kérdés
Most azonban 3. honapban nagyon sokat pisliek, fáj a fejem, mindig melegem van sokat eszek és szédültem is, a bajomnak jövőhéten kell megjönnie! Lehet ez annak az oka? Vagy terhes is lehet? Mert nem szeretném!

2013. szept. 3. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megjött rendesen, és tutira nem ment el, akkor nem vagy terhes.Ezek a tünetek még ezer más dologra is utalhatnak. Én biztos nem bírnám ki és csinálnék tesztet, már 100 %-ra kimutatná..


16 hkm

2013. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha azóta megjött 2* akkor abból az esetből biztos nem vagy terhes.. Lehetnek ezek a panaszok front vagy bármi... Ha késik akkor tesztelj vagy menj dokihoz.. Biztosat csak ez tud neked mondani. :)
2013. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet. Ennyi.
2013. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az előző hónapban a létező összes terhes -tünetet produkáltam! (hányinger, szagérzékenység, mellfeszülés, fejfájás, fáradékonyság, fémes íz a szájban!!, alhasi szúrkálás, lábgörcs, puffadás- a javából!) totál azt hittem terhes vagyok egy hasonló eset miatt!!! 2x is negatívat teszteltem, csak hogy megnyugtassam magam! szerintem te is tesztelj! :)
2013. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Csinálok tesztet de dokihoz is elmegyek!


Még annyi hogy ha egyéb miatt lenne .. hogy az utobbi honapokban kb 8 kg -tól szabadultam meg és lehet hogy ez is befolyásolja! remélem hogy ez a probléma!

2013. szept. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!