Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Nagyon komoly!

Terhes lennék? Nagyon komoly!

Figyelt kérdés
Eddig semmi bajom nem volt..2 hete antibiotikumot szedtem.Ma egész nap kint festettem,ügyködtem mivel felújítottunk pár dolgot a kertben.Mikor jöttem befelé,begörcsölt a hasam..alig tudtam átöltözni,de közben láttam meg hogy pecsételek,pedig még van 2szem a fogamzásgátlómból..Ez mi lehet?Vagy ha nem is lennék terhes,csak nem lesz nagy bajom,nem? 24l

2013. szept. 3. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebbol.nem.lehet megmondani,h terhes vagy e ...
2013. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj, ha késik! Ebből nem lehet megmondani.
2013. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kiegészítő védekezést alkalmaztatok? Mondjuk végig az antibiotikumos kezelés alatt és még utána 1 hétig?

Mert ha nem, akkor lehet hogy terhes vagy.

De amúgy ezek alapján nem lehet megmondani, hogy terhes vagy-e.

2013. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk,megszakításosan szexszeltünk,csak 1x bakiból elment bennem..annyi hogy terhes tünetem még nem is lehetne..
2013. szept. 3. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy jol bezavart az antibiotikum es elkezdtel pecsetelni a menses elött. Ha jol sejtem,akkor kb 5 nap mulva meg is kellene jönnie,nem? Ha megis ez beägyazodasos verzes lenne en ugy hallottam,hogy ennyi fogamzasgatlotol meg nem lesz baj.:-)
2013. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,kb 5nap múlva kell megjönnie... remélem meg is jön.. köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 4. 06:56
 7/7 anonim ***** válasza:

"csak 1x bakiból elment bennem"


Ha az antib. csökkentette a gyógyszer hatását, akkor ennyi pont elég a terhességhez.

Szerinted miért mondják sokan, hogy gyógyszer mellett lettek terhesek? Mert sokan amikor kellett volna, nem védekeztek óvszerrel kiegészülten egy ilyen helyzetben. És ez nem a gyógyszer hibája, hanem a szedőé.

Persze ez nem jelenti azt, hogy terhes is vagy, de megvan az esélye, simán.

2013. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!