Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhes vagyok, jöv...

5 hetes terhes vagyok, jöv héten megyek orvoshoz, viszont egyik nap megvizsgáltam a méhszájamat és ahogy benyultam hüvelyembe éreztem hogy alul van vmi kiáló dudor és mikor szeretkzünk olyan kellemetlen érzés, mi lehet ez vmi komoly baj lehet?

Figyelt kérdés
Eléggé félek
2009. júl. 17. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mär bocsänat nem sértésböl,de irod hogy megvizsgältad a méhszäjadat..megvizsgälni nem tudod,max megtapintani..de abbol még nem tudsz következtetni semmire.amikor elmész orvoshoz majd ö megvizsgäl.de nem hinném hogy valami baj lenne.lehet érzékenyebb vagy most a szexre.
2009. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének vizsgálgatod 5hetes terhesen a méhszájadat????? Ezt hagyd meg a dokinak. Valami fertőzést akarsz elkapni?!
2009. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jut egy terhes nőnek eszébe hogy megvizsgálja magát? Mit gondoltál, hogy kitapintod a babát?
2009. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jo tudom felelötlen voltam,de szerinttek ez a dudor mi lehet eléggé zavar:S:(
2009. júl. 18. 09:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én irtam az elsö välaszt.mond mär meg légyszi hogy hogy vizsgältad meg magad,mert t£ényleg érdekelne.ilyenröl még nem is hallotam.köszi!
2009. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát tudod megnéztem hol helyeszkedik el a méhszájam és hogy zárt vagy nyitott
2009. júl. 18. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Akkor te nőgyógyász lehetsz.....
2009. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
SEGÍTSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉG, TE NEM VAGY NORMÁLIS, KELL NEKED AZ A BABA? NE NYÚLKÁLJ HA JÓT AKARSZ MAGATOKNAK.
2009. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,lehet egy szemölcs keletkezett!A doki majd megnézi!Addig is vigyázz magadra és jó egészséget kivánok!

2009. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!