Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom Duphaston-t írt...

Az orvosom Duphaston-t írt fel, mert hónapok óta rendszertelen a ciklusom, rövidül és vérzés alig van, csak barnás pecsételés. (fél éve próbálkozunk babával) Lehetséges, hogy ettől a kis tablettától teherbe essek?

Figyelt kérdés
Doki azt mondta, hogy a ciklus 14. napjától kell szednem a 25. napig, reggel-este, utána vagy megjön vagy nem. Ha megjön, akkor a következő hónapban ugyanígy szedni. Mindezt 3 hónapon keresztül és ha utána sem maradok terhes, elküld meddőségi centrumba.
2008. júl. 2. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A duphaston a sárgatest hormonra hat. Ha majd jól müködik a sárgatest hormonod és más problémád nincs akkor sikerülhet teherbe esned.
2008. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én is Duphaston szedek,11.naptól a 25.ig. Már 1hete befejeztem de a menzi sehol!Most csináltam tesztet,de negatív lett.Nem tudom mi lehet!!! Nekem is rendszertelen menzire kaptam mivel szeretnénk babát! De ha a teszt negatív lett elobb,akkor miért nem jon meg....pedig a cicim is fáj!
2008. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!