Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Széklet ürítés közben (erölköd...

Széklet ürítés közben (erölködés) hüvelyi vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a férjemmel.Két alkalommal fordult elő hogy wc-és közben piros vérzés távozott a hüvelyemből,és után el is múlt.Ha volt már valakinek ilyen problémája mitől volt?
2011. nov. 8. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1000%, h hüvelyből volt? Ha ilyened van tényleg, akkor miért nem mentél már el orvoshoz?
2011. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a huvelybol jott? Nem lehet, hogy csak megrepedt a borod es az verzett?
2011. nov. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen tuti hogy hüvelyből jött.Holnap megyek dokihoz.Remélem nincs komoly bajom,kicsit félek.

Volt már valakinek ilyen?

2011. nov. 8. 09:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Mensi megjövetelét jelezheti. Ha a ciklus más napján van, az fura, akkor orvoshoz kell menni.
2011. nov. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem hüvelyi viszér okozott és okoz ilyen tüneteket (élénk piros vérzés pár percig, majd ahogy jött úgy el is múlik, a frászt hozva az emberre). Nálam akkor kezdődött, mikor 28 hetes terhes voltam, de az orvos "megnyugtatott", hogy az arra hajlamos nőknél bármikor előfordulhat. Nekem sajnos azóta is megmaradt, pedig már lassan 2 éve, hogy szültem. Van, hogy akár 1-2 hónapra is eltűnik, majd egy tüsszentéstől vagy erölködéstől újból elkezdek vérezni...


Menj el nőgyógyászhoz, mert biztosat csak ő tud mondani!

2011. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát jót nem jelent, az biztos. A dokit nagyon jól teszed.

A a nőgyógyász nem talál semmit, akkor viszont nem a hüvelyedből jön, és tovább kell vizsgálni.

2011. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha tuti hogy huvelyi verzes, akkor valoszinuleg mehszajseb lesz az okozoja, ez kezelheto, ne ess ketsegbe, csak idoben orvoshoz kell fordulni vele, mert a halaszgatassal sulyos szovodmenyek alakulhatnak ki.
2011. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszotokat.

Remélem nem lesz komoly bajom.

2011. nov. 8. 09:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha évente eljársz rákszűrésre, akkor nem valószínű, hogy komoly lenne.:))
2011. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Januárban voltam utoljára rákszűrésen!
2011. nov. 8. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!