Lehet még baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két hónapja nem jött meg a menstruációm,egész pontosan június 20-án volt az utolsó.teszteltem,először 2 negatívat,majd halvány,de pozitív lett.Elmentem orvoshoz,aki azt mondta,ő még nem lát semmit az uh-n,ezért elküldött vérvételre,hogy kiderítse mi a helyzet,hétfőn fogok menni. Járt már valaki így,lehet ez még baba,ha nem akkor mi lehet? Egyébként sok tünet utalna terhességre,pl. állandó reggeli émelygés,hányás,gyakran járok mosdóba,fáradékony vagyok,nehezen viselek bizonyos szagokat...Segítsetek,mi lehet ez?

2013. szept. 6. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyes lehet.Csak előfordulhat,hogy későn fogant.
2013. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, már rég erős pozitívnak kellene lennie.

Mikor teszteltél utoljára?

2013. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!a teszteket így csináltam: júli 20. reggel - negatív, júli 28. du. - negatív, augusztus 4. du. - halvány pozitív.
2013. szept. 6. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Én biztos most is csinálnék egyet, hiszen már egy hónapja, hogy teszteltél.
2013. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!