Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menstruáció alatt estem...

Ha menstruáció alatt estem teherbe mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Akkor is meg kéne várnom a mensi idejèt vagy akkor már tesztelhetek előbb? Várható mensi 09.10.

2013. szept. 4. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ovuláció után 14, de inkább 20 napon érdemes tesztelni.
2013. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Hogy lehet menstruáció alatt teherbe esni?
2013. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vannak akiknek sikerült spontán peteéréssel! Köszönöm az első választ!
2013. szept. 4. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen van spontán peteérés,de ha még egy hét múlva várható a menses, akkor honnan tudod, hogy teherbe estél?
2013. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha csak és kizárólag a menstruáció idején voltatok együtt (és a szavaidból ezt veszem ki), akkor elég kevés, mondhatni semmi esélye annak, hogy terhes vagy. Jó, persze! Itt mindig lesz egy ellenvélemény, mert ő akkor esett teherbe, de mivel ez nem általános jelenség, inkább egyedi, ezért erre ne adj! Amúgy ha menstruáció előtt estél teherbe, akkor már ki kéne mutatnia a tesztnek.
2013. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
előtt helyett alatt (bocsi)
2013. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
A hajszíned szőke? O.o Menstruáció alatt teherbe esni?? O.o -_- Azt meg hogy? szerintem tanítsd a népet ó bölcs mester!
2013. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okoskodók válasza NEM érdekel! "Kedves" utolsó olvass utána hogy lehetséges!!
2013. szept. 6. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!