Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 11. -re v környék...

Ki nem várja 11. -re v környékére? Ti is nagyon izgultok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 16:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én holnapra VÁROM. Azért írom így, mert tegnap elkezdtem barnázni, szóval most már nincs min izgulni, meg fog jönni és kész. Mindig így jön meg.
2013. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én 11-re nemvárom!

Már napok óta görcsöl, feszít a méhem, mindjárt megjön érzés jellemző. Előző 2 ciklusban (tabi abbahagyás után vagyok) ez nem volt jellemző, akkor csak hirtelen megjött és kész, nem igazán görcsöltem.

Most pár napig fura világosbarna pecsételésem volt, ami aztán elmúlt és most átváltott fehér krémszerű folyásba.

Már nagyon izgulok én is!

2013. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

sajnos én ilyeneket sőt semmit nem érzek, azon kívül h ma elég nyügös és fáradt voltam és fel vok puffadva, de az lehet mástól is.... :(majd írj h neked mi az eredmény!

első, sajnálom, sok sikert köv hónapban!

2013. szept. 6. 19:29
 4/19 sarah23 ***** válasza:
11 re nem várom:)
2013. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10-re nemvarom,de reggel egyet tesztelek!!!:)
2013. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
valakinek valami? nekem nem fáj a cicim, pedig ilyenkor már hozzá se tudtam érni kb, ez elég fura... seemi jelem, nem is reménykedek
2013. szept. 9. 10:22
 7/19 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Én sem merem beleélni magam semmibe, de tény hogy egy kicsit furán érzem magam. Fél óránként pisilnem kell, este 9-kor már a szemeim leragadnak, olyan vagyok mint akit fejbe vertek (általában éjfélig simán fent vagyok mindig), időnként mindjárt megjön érzés, görcsölgetés, feszülés a méhemnél. De ez utóbbi már több mint egy hete tart. Nagyon kicsit pecsételek, és emellett néha fura fehér váladék is van törléskor a papíron. De vizes folyás is van. Ma elkezdtek feszülni a cicik is.

Pár nap és kiderül, de igyekszem nem reménykedni, nem akarok nagyot koppanni...

2013. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
azért ez már valami! szerintem... holnap majd kiderül, nekem még mindig semmi, holnap sztem nem jön meg mert a szokásos fejfájás stb sincs, tuti késik és felidegesít a semmiért... majd írd meg neked mi volt nem tom mikor írok, mert 3 napot egyhuzamba dolgozom, de kiv vok... sok sikert
2013. szept. 10. 10:20
 9/19 anonim ***** válasza:

Mindenképp írok, bármi is lesz.

Ma egyfolytában mindjártmegjön érzésem van és cicifeszülés. De még nem kezdtem el barnázni, hanem csak az a fehér nyálka van a papíron törlésnél.

Én is nagyon drukkolok neked, írj majd amikor tudsz.

2013. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 sarah23 ***** válasza:

nekem is van megjövös érzés,,de még nem ért ide :))

7 hónapom am,,de nem élem bele magam!ma 3 napja késik csak jövöhéten tesztelek,,ha ugy van,,mert én már nem akarok nega tesztet látni!

2013. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!