Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha két hete szombaton volt...

Ha két hete szombaton volt pozitív az ovutesztem (vasárnap már nega), akkor ma kell megjönnie elvileg?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, az ovuláció a következő menstruációtól visszaszámolva a 14. napon történik.

persze itt is lehet 1-2 nap csúszás, milyen hosszúak a ciklusaid, mikor volt meg legutóbb? rendszeres ciklusok?

tesztet csináltál már?

2013. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Pont 4 hete szombaton jött meg utoljára (mostanában 28 naposak), ma csináltam tesztet, és negatív...

2013. szept. 7. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi jele a mensidnek? Talan 2 nap mulva probalj meg megegy tesztet! :-)
2013. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig még nem jött meg, sárga folyásom van, és néha mensis görcs, de ezek lehet hogy mensi előtt máskor is szoktak lenni, csak nem figyeltem :) Valószínű meg fog jönni, mivel a mai tesztem is negatív. KÖszönöm..
2013. szept. 7. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!