Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjem is terhes lenne?...

A férjem is terhes lenne? Vicces dolog ez.

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból rápisiltettem a férjem egy tesztre, mert már napok óta teszteltem és ott a 2.csík ha még csak halványan akkor is.

a másik kérdésemnél sokan gratuláltak nekem ilyen teszteknél, de gondoltam a férjem pisijéből is tesztelek egyet és aha ott is ott a 2.csík akkor én nem vagyok terhes. és ott volt:


[link]



3 . baba lenne, 2.hónapja próbálkozunk,25.ciklusnapon vagyok jelenleg. az én tesztem is ugyanilyen...

One Step netes teszt...


2013. szept. 7. 21:16
 1/7 A kérdező kommentje:

tehát akkor mégsem pozi, hanem száradási csík.

pedig ha eddig negatív volt, sosem volt rajta semmilyen csík. akkor most miért csapott be ?????

2013. szept. 7. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a második csík nem tűni rózsaszinnek, szóval inkább szellem vagy száradási csík!
2013. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam valahol egy cikket, hogy ha férfiaknál lesz pozitív a teszt, az valami egészségügyi- talán prosztata problémára utalhat. Hogy ez igaz-e azt nem tudom. Csak gondoltam szólok róla
2013. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van, valakinek úgy derült ki, hogy prosztatarákja van én is hallottam!
2013. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a férfi vizeletéből pozitív terhességi teszt lesz, az a hereráknak egy bizonyos fajtájára jellemző, ami hcg-t termel, chorio-carcinoma, embrionális-carcinoma. amely a vérben megnyomja a HCG és AFP szintet.


De nekem ez száradási csíknak tűnik.

2013. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem m nden x epilem ilyen, eloszor megorultem aztan jott a csalodas..... jo sz ar ez a teszt, hiaba dicserik..
2013. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet szellemcsík is. Több különböző tesztet vegyél. Én is így tettem. Amúgy, ha terhes vagy, akkor ennél a tesztnél is erősödnie kellene a másik csíknak is. Minden jót kívánok! :)
2013. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!