Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek jött be a barátcserje?...

Kinek jött be a barátcserje? Van különbség?

Figyelt kérdés
Rendeltem Femme Harmony 800mg-osat és már szedem is napi 2x. de látom hogy amennyiért vásároltam attól van jóval drágábban is és kevesebb mg-mal. Ez miért ez a differencia?! Nem mindegy a gyártó vagy aki tud segítsen. Volt akinek ez használt? Mennyi idő után? Nagyon köszönöm előre is ha segítetek eligazodni nekem!

2013. szept. 8. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Folyamatosan min. 3hónap szedés után fejti ki a hatását.

Nekem nem jött be, mert túl nagy bibi volt a ciklusommal, a barátcserje inkább a kisebb problémákat orvosolja.

Én Agnucaston néven futó barátcserjét szedtem.

2013. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem 24 napos a ciklusom ezért próbálom ki. Vérképem szerint minden ok velem! (1,5 éve próbálkozunk) Van aki a Zafírt mondta?van aki a PreMensre esküszik amit te írtál még nem hallottam és ami8t én szedek az megint egy másik de vajon ugyanaz a hatás?
2013. szept. 8. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én a zafirt szedem lassan 1 hónapja!Eddig nem tapasztaltam változást,de majd kiderül.....
2013. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia én szedtem a Premenst de abbahagytam mert közben vérezgettem ciklus közben és mensi előtt elkezdtem barnázni ami soha nem volt rám jellemző. Most iszom a cickafarkfű teát és már most látom a javulást. 35-40 napos ciklusból csinált nekem 30 naposat és még csak egy hónapot csináltam végig. A peteérést is szépen mutatta a görbém és éreztem is. Én ebben hiszek. Remélem a baba is sikerül hamarosan.
2013. szept. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem most első "barátcserjés hónap"-ban 25 napra jött meg kevés és barnás alvadt vérzés... nem is tudom szedjem-e tovább?!
2013. szept. 16. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező? Történt azóta valami pozitívum? A ciklusaid hogy alakultak? Én is elkezdeném szedni, nekem most egyelőre nagyon hosszúak a ciklusaim, igaz volt egy vetélésem két hónapja, lehet, hogy az zavart be. Viszont jó lenne támogatni a normális peteérést. Most infókat gyűjtök erről a barátcserjéről. Köszönöm előre is, ha válaszolsz.
2014. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a cickafark/palástfű teát ajánlom! Első hónapban összejött a baba, azóta is minden rendben van, 19 hetesek vagyunk.

Este kell inni a keverékforrázatából bő 3 decit mézzel. Nekem sikerült! :)

2014. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!