Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje kapszula, tapaszta...

Barátcserje kapszula, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után használhat,már 1 hónap szedés után is sikerülhet teherbe esni?Volt valaki akinek segített?
2013. szept. 3. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mikor eldöntöttük a férjemmel, h babát szeretnénk, először elmentem a nőgyogyászommal konzultálni, es ő rögtön mondta, h szedjem, konkrétan a premens nevezetűt javasolta, mert szerinte ettől (meg persze mástól:)) pikk-pakk terhes leszek.

Aztan utánanéztem neten, és elég sokan lehúzták, hogy totál összezavarta a ciklust, stb.

Ezért úgy döntöttem, h nem szedem első körben.

Aztán telt, múlt az idő, és 4 hónap után, türelmetlen lettem, es elkezdtem.

Baromira fájt tőle az egyik mellem, úh két hét után abbahagytam, de a következő tesztem pozitív lett!

2013. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

A nagy könyv szerint minimum 3hónap szükséges ahhoz, hogy teljesen kifejtse a hatását. Nagyon minimális hormonális problémát korrigál, viszont ha nagyon rendszertelen a ciklusod, vagy ovulációd sincs, akkor sajnos nem igazán fog segíteni.

Én szedtem, de én nem ettől lettem terhes, vagyis nem ez segített. Egy véletlen vérvételből derült ki hogy magas a TSH szintem, kaptam rá gyógyszert, két hónap múlva jött a babó.

Kívánom a legjobbakat! :)

2013. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,igazából sok problémám nincs,csak kicsit rövid a ciklusom,24-25 naposak mostanában!Remélem segít:D
2013. szept. 3. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Én magas prolaktint és kisebb vérzésproblémákat próbáltam vele kezelni, sikertelenül. 3 hónapos kúra után nem volt eredmény. Így most doki kezel.
2013. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem a 24 napos ciklus elég probléma. mensitől kezdve 12 napja van a szervezetednek arra hogy a méhnyálkahártya lelökődjön (mensi), és újra felépüljön (ovuláció).

A luteális fázis 14 nap, ennyi kell az ovutól a mensiig, akkor 10-ik nap lenne a peteérésed?

Szedheted, de szerintem inkább egy orvost keress fel.

2013. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nolia válasza:

Én a reggeli ébredési hőmérsékletemet rendszeresen mértem.

A kapszula szedése után a második hónaptól azt tapasztaltam, hogy egyenletesebben beállt a ciklusom. Onnantól kezdve pontban mindig a 9. napon volt ovulációt mutató hőingadozás.

De a ciklus hosszán nem tudott segíteni. Nekem 25-26 napos továbbra is. A 28 napra kell törekedni, ha sikert akarsz elérni! Ahhoz pedig orvoshoz kel fordulni!

2013. szept. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A 24-25 napos ciklus teljesen rendben van és egyáltalán nem kóros! Sok nőnek 1o-ik napon van a peteérése. Azt tartják, hogy 21-32 napos ciklus a jó! 28 napos ciklusa nagyon kevés nőnek van és nem jelenti azt, hogy ez a tökéletes! Ahány ember annyiféle! Ha valaki nem tud ebben a témában korrekt választ adni jó szívvel kérem ne ijesztgessen mert egy teljesen normálisan működő nő elkezd azon gondolkodni mi lehet a baja!
2014. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én decemberre várom az első babánkat. 2 évig próbálkoztunk. Aztán elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát e-vitamin kapszulával együtt és két hónap múlva még a 4.pozitív teszt után se akartam elhinni hogy terhes vagyok.:)
2017. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!