Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig tartogassam a pisim,...

Meddig tartogassam a pisim, ha délutáni vizeletből akarok tesztelni? Délelőtt 10órakor voltam utoljára.

Figyelt kérdés
Úgy érzem terhes vagyok,bár megjött,mégis úgy érzem.. 2tesztem van,így gondoltam d.u. csinálok egyet,csak nem tudom meddig tartogassam..

2013. szept. 8. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
ha megjött, de te mégis úgy érzed, akkor csakis reggeli vizeletből csináld.
2013. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az az igazság hogy 2napja halvány pozitívat teszteltem,rózsaszín csíkkal... ezért érdekelne nagyon
2013. szept. 8. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
várd ki a reggelt, mert most tévesen tesztelhetsz negatívat...
2013. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt mondom, várd ki a reggelt, de mivel tudom, milyen nehéz megállni, és két teszted is van, én csinálnék egyet most, és egyet reggel is.

Mennyire vérzel egyébként?

2013. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tampont használok épp így pontosan nem tudom milyen erős épp,de nem olyan mint szokott,tehát sötét-barnás,nagyon híg szinte olyan mint a víz..csak a fejem is nagyon fáj,görcsölök pedig nem szokásom,szédelgek-émelygek..és ezt úgy képzeljétek hogy ezek olyan szinten vannak,hogy reggel óta ágyban vagyok,telefonról írtam ki a kérdést is... tényleg beteg vagyok már mondhatni..
2013. szept. 8. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl előző napi délutáni tesztem erősebb lett, mint a másnap reggeli, szóval nem feltétlenül jobb a reggeli vizeletből tesztelni.

Sokáig nem kell tartogatni, de azért próbáld a folyadékfogyasztást most kicsit visszafogni.

2013. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
?
2013. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szellemcsíkos lett.2csík van az biztos,csak hogy halvány pozi vagy csak száradási,azt nem tudhatom..ma már másabb nagyon kevés a mensi,de tegnap tele volt átlátszó nyálkával a tampon és abból jóval több is volt mint vérből..így nem értek hozzá,első terhesség lett volna de szerintem ha volt is bennem valaki az távozott is...
2013. szept. 9. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!