Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vérzek? Ovuláció miatt?...

Miért vérzek? Ovuláció miatt? Félek! Nem akarok terhes lenni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, és mostanában elég stresszes, mert hiába védekezünk a barátommal óvszerrel, akkor is tartok attól, hogy esetleg terhes leszek. A saját megnyugvásom érdekében fogok majd áttérni tablettára. Az utóbbi időben többször is véreztem. De ez nem menstruáció volt, nem is most kell megjönnie, és görcsöket sem éreztem. ELőször 20.-án volt egy vérfolt a bugyimban, (21.-én lefeküdtem a barátommal, de védekeztünk) majd tegnap is. Mára már csak rózsaszín folyásom van. Most vagyok a ciklusom közepe tájékán, mindig 28-30 naposak. Ovuláció miatt vérzek? Az rövidebb, nem? Vagy a stressz miatt?


2013. aug. 23. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképpen dokihoz,ez nem normális dolog.Ha gyógyszert szednél és közben pecsételnél az baba jele lehet,de így valami más van a dologban.Lehet akár hüvelyi polip amit a párod felsért az aktus során,de komolyabb is...igazából ehhez itt senki nem ért,legalábbis pontos diagnózist csak doki tud erre,de nem tartom valószínűnek higgy terhes lennél,inkább beteg:/
2013. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"hogy"
2013. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!