Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik, pozítiv tesztem...

7 napja késik, pozítiv tesztem lett tegnap, de folyásom már az elmaradt menzesz előtti napoktól kezdve van, sárga szagtalan. Ez bajt jelent, vagy természetes?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy baj lenne, ne izgulj! Ha jól tudom, csak a barnás folyás és az erős hasi görcs jelenthet gondot.Ha mégsem vagy nyugodt, menj dokihoz!

Boldog babavárást!

2008. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Általában ilyen szinű szokott lenni nekem a menzi ideje előtt, de nem baktériumtól, csak adotság, viszont még is zavar, mert félek, hogy valami baj van, mert több van most, mint ahogy szokott menzinél. Természetesen orvoshoz csak jövőhéten megyek, kb 6-7 hetesen, ha addig nem lép fel valami más problémám.
2008. júl. 2. 16:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok: Ne izgulj, a több váladék nem jelent gondot. Nekem is ez volt, teljesen természetes. Csak akkor lenne gáz, ha véres, barnás váladék jelentkezne. Szóval ne parázz, az árt a babának!
2008. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Féltem a kis apróságot, mert ez az első, és hát 31 évesen elég félelmetes:):)
2008. júl. 2. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem, én 30 vagyok, nekem is ez volt az első terhességem, csak én sajnos másfél hete a 7. hétben elvetéltem. Ne ijedj meg, csak figyelj a testedre: ha valami nyugtalanítót észlelesz, inkább menj orvoshoz. Egyébként pedig pihenj sokat, egyél terhesvitamint (vagy sok egészséges kaját) és valószínűleg minden rendben lesz. :) Tényleg gratulálok és csak pozitívan!
2008. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Még valami! Szerintem ez hasznos oldal lehet Neked is:

[link]

2008. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást, neked hogy jelentkezett a vetélés? -milyen tüneteid voltak? Egyébként sajnálom! Köszönöm az oldalt megnéztem, tényleg sok jó van leírva.
2008. júl. 2. 17:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez aránylag gyorsan zajlott. Szinte semmilyen terhességi tünetem nem volt (hányinger, bármilyen rosszullét stb.), szóval teljesen rendben voltam. A 7 héten egyszer csak gyengén megjelent a barnás folyás és elekzdett egy kicsit görcsölni a hasam, amire 2 doki is azt mondtam hogy igazából semmi, de azért kaptam magzaterősítő gyógyszert és táppénzre mentem. A tünetek nem erősödtek, így nem is hittem el, hogy bármi rossz lehet. Végül egy sima wc-re menetel alkalmával a wc papíron ott volt a petezsák az embrióval. Utána már nagyon véreztem, de a kórházban elláttak és műtéti úton kitisztították a méhemet. Most próbálom magam lelkileg összekaparni és közben arra várok, hogy leteljen a kötelelző "szünetidő". Másodszorra talán már sikerül!
2008. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még egy jótanács: ha bármi (és tényleg bármi) kételyed, aggályod merül fel a terhességeddel kapcsolatban, azonnal hívd fel és keresd meg az orvosod. Maximum azt mondja, hogy emiatt felesleges aggódnod. Igazából nem minden esetben jó megoldás az itt válaszolókra hallgatni, mert mi nem orvosok vagyunk és egypár esetleges megnyugtatás valójában "félrekezelés" is lehet. Szóval infógyűjtésre kiváló ez a hely, de panaszok kezelésére nem! Mégegyszer nagyon boldog babavárást és felhőtlen 9 hónapot kívánok Neked! :)
2008. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm választ. Az a baj, hogy mível soha nem voltam még terhes nem tudom, hogy amit érzek az normális, vagy már gond. Tegnap egész nap Utaztunk a férjemmel, 700km. összesen. Estére már nagyon elfáradtam és voltak furra jelek arra, hogy valami ne stimmel. Elkezdett fájdogálni az alhasam, inkább görcsre emlékeztető volt, és a hátam alsó része, ma reggelre minden rendeződőtt, és nincs más szinű folyásom, mégis hátfályással ébredtem. Ma veszek mégegy tesztett mert meg akkarok bizonyosodni megint, hogy valóbban azért késik ennyi ideje mert babás vagyok, nem akarom elhinni. Veszek magne B6-ot hátha az segít az ilyen görcsökre, de a dokihoz csak jövőhéten szeretnék menni. Nem tudom, hogy ezzek a jelek most természetesek, vagy valami baj van. Már néha vannak tünetek, reggeli hányinger és éhség érzett, napközben fáradékony vagyok, és ezzeket a furra alhasi szurkákat is érzem néha elkezd fájni a csipőm, de ezekre nem tulajdonitok nagy figyelmet. Igazándiból nem gondolok arra, hogy elveszíthetem, inkább furrálom a tüneteket, mert nem tudom, hogy ez így jó-e?
2008. júl. 4. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!