Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17. napon vagyok,28 mm tüsző,8...

17. napon vagyok,28 mm tüsző,8 mm nyálkahártya jó lehet holnapi inszeminációhoz?

Figyelt kérdés
Tegnap este beadtam a 36 órás tüszőrepesztőt. Félek, hogy a nyálkahártya túl vékony. Szerintetek?
2009. nov. 3. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A 8 mm már elég a megtapadáshoz. Nekem az orvosom azt mondta, hogy a 6mm-es nyálkahártya is elegendő lehet. Nyugi, minden rendben lesz!
2009. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit vékony, de még nőhet a beágyazódásig.
2009. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két lányt is ismerek akiknek inszemjük volt 6 mm-rel és baba lett. Szerintem ez teljesen jó mnyh vastagság. Állítólag nem is annyira a vastagság, hanem a rétegek számítanak.
2009. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat (bocsánat, hogy csak most). Az inszemináció megvolt, 12 napja, tegnap csináltam egy tesztet, negatív lett és sajnos sokat is járok pisilni, ami valószínűleg annak a jele, hogy holnap-holnapután meg fog jönni a menstruációm :( Nem baj, majd jövő hónapban. Köszi mégegyszer!
2009. nov. 16. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!