Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik. Naponta többszö...

3 napja késik. Naponta többször mindjárt megjön érzésem van, aztán elmúlik. Semmi más tünetem nincs. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Elvileg volt peteérésem, de furcsa, hogy érzékeny szokott máskor lenni a mellem. Most csak a mindjárt megjön érzés van. Volt valakinek hasonló tapasztalata?
2013. szept. 10. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és kiderül. :)3 nap után már kimutatja.
2013. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem merek tesztelni,mert régóta próbálkozunk és már sokat csalódtam, annyi fura tünetem volt már és a végén mindig megjött. Ha nem terhes vagyok, mitől késhet?
2013. szept. 10. 12:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel terhes vagy!Mindenképpen csinálj tesztet! Ha van baba már biztosan kimutatja.Hajrá! :)
2013. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Késhet stressztől is sajnos!
2013. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy terhes vagy. Amikor terhes lettem, a nem várt menzesz előtt pár nappal már menstruációs görcseim voltak, gondoltam, hogy akkor már esélyem sincs, mert mindjárt vérzek, de aztán nem jött meg. Csináltam egy tesztet és pozitív lett, a mestruációs görcsök még most is tartanak, pedig már 17 hetes vagyok:) Nagyon drukkolok!
2013. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosak a menstruációs érzések? Csak időnként érzed? Nekem a melleim nem érzékenyek? Attól még lehetek terhes?
2013. szept. 10. 13:23
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és nincs folyásom. Sokan írták, hogy terhesség esetén folyásuk volt.
2013. szept. 10. 13:24
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem nemvárt előtt 6 nappal volt enyhe pecsételő vérzésem, nem is vérzésnek mondanám, inkább csak rózsaszinre színezte a méhnyákomat, és enyhén görcsölt a hasam, már le is mondtam a babáról, gondoltam másnapra megjön, aztán 2 napig semmi, és a 3. napon halvány pozitivat teszteltem, kitartás
2013. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Ez nagyobb önkínzás,mintha csinálsz tesztet.Ezt én soha nem értettem....,pedig majd 4 éve próbálkozunk(nem keveset csalódtam már),de soha nem bírtam a bizonytalanságot.Tesztelj és megtudod!Mi nem tudjuk megmondani!Ha negatív akkor legalább nem stresszeled magad tovább...
2013. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Annyiszor csalódtam, hogy félek tesztelni. Péntek 13-án tesztelek, ha addig nem jön meg. Annyiszor becsapott már a szervezetem.
2013. szept. 10. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!