Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja többször is hányinge...

Pár napja többször is hányinger jön rám. Már olyat is éreztem hogy elöntött a forróság.18-ára nem várom. Ma reggel 10-es érzékenységű teszt - lett. Van mág rá esély hogy terhes vagyok? Nincs semmi menzi előjelem.

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A hányinger és a hőhullám nagyon biztatóan hangzik :)

Természetesen van esélyed a terhességre. Az, hogy a ma reggeli teszt negatív lett, nem jelent semmit. Tudom, hogy ilyenkor nagyon nehéz türelmesnek lenni (saját magamról tudom), de várj még egy pár napot, de megkockáztatnám az 1 hetet is, aztán tesztelj mégegyet.

Remélem a következő teszted már pozitív lesz, sok sikert! :)

2012. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
:) Te se bírtad ki? Én is tesztelgetek állandóan.Nekem ma illetve holnap nem kéne megjöjjön és 25-ös tesztel lett negatív nem első pisiből:(. Tudom könnyű mondani de próbáld megvárni a nem várt napját 10 es érzékenységűvel reggeli pisiből tesztelj.Szorítok.
2012. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) sok sikert mindenkinek.
2012. okt. 16. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Kitatás, pár nap és tesztelj újra! Én okt 27-re nem várom, már most olyan nehéz várni, de megvárom a nem várt napját mindenképp! Mióta próbálkoztok? Mindenképp írj! Nagyon drukkolok!
2012. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már több mint 1 éve próbâlkozunk.majd irok mi lett a teszt eredménye.veletek mizu?
2012. okt. 17. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:
:D 2es vagyok ma is elnyomtam egy 10es érzékenységű tesztet mensi sehol persze a teszt negativ:( azt hiszem erre a hónapra feladom a tesztelést ...
2012. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! lett akkor baba?
2013. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok kedves kérdező és a többi válaszoló is! Én a 4-es válaszoló voltam. Mint írtam okt.27-re nem vártam, nem is jött meg szerencsére. Okt.31-én pozitívat teszteltem,ma vagyok 17hetes+3napos terhes és pár napja már érzem őt. annyira jó! Febr.12-én megyek a genetikai uh-ra, aznap leszek pont 19 hetes. Már nagyon várom, hogy mekkorát nőtt és hátha a neme is kiderül! Remélem nálatok is sikerült a baba! Írjatok! Mi újság?
2013. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!