Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacios fajdalom lehetett ez?

Nitókrisz kérdése:

Ovulacios fajdalom lehetett ez?

Figyelt kérdés
Mult honap 28-an volt ovulaciom a ciklus.hu szerint es valoban aznap volt is tojasfeherjes folyasom, aznap nem tudtunk egyutt lenni a parommal, masnap ejjel voltunk egyutt es a kerdesem ezzel kapcsolatos. Az utana kovetkezo reggel nagyon fajt a mehem, olyan erzesem volt, mintha egy tegla lett volna benne, nagyon furcsa volt. Mitol lehetett ez? Lehet, hogy a tenyleges ovulacio ekkor volt? (Amikor a parommal egyutt voltunk, akkor nem ereztem fajdalmt, tehat nem attol fajhatott)

2013. szept. 10. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Lehetett ovulációs fájdalom,bár nekem nem a méhem hanem a petefészkem szokott fájni,de ha babát szeretnétek,akkor jó eséllyel indultok neki mert mi is csak az első jelek után 1 nappal tudtunk együtt lenni,és most 6-7 hetes terhes vagyok. :) Ha babát szeretnétek akkor megy a drukk!!!!
2013. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jo :) ! Gratulalok Nektek! Ma kellett volna megjonnie, de meg semmi jele, remelem nem is fog :) Koszonom a valaszod!
2013. szept. 11. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? tudsz már valamit?
2013. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg semmi... de nem merek meg tesztelni, varok kicsit
2013. szept. 13. 09:52
 5/6 anonim válasza:
Mi tortent? sikerult?
2013. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, kozben megjott, de az az erdekes, hogy az emelyges, furcsa kozerzet megmaradt.
2013. szept. 18. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!