Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék vagy csak a...

Terhes lennék vagy csak a hormonjaim szórakoznak?

Figyelt kérdés

Az előző menstruációm előtt 72 órás tabit vettem be, de utána meg is jött rendesen, kb 2 hete voltam véradáson ( 4,5 dl vér ) most 6. a körül kellett volna megjönnie, azért írom hogy körül, mert sosem volt pontos, mindig volt eltérés +- pár nap. Mindig szokott előtte egy héttel fájni a mellem, most nem fájt, de ugy voltam vele, hogy késik, tegnap viszont megjött és nem értem, hogy miért nem fájt akkor a mellem.., de elég kevés mennyiségben, viszont a szokásos nyálkahártya darabok észlelhetőek voltak ( lehet, hogy nem tul gusztusos megfogalmazás, de ez van ) ma is tartott a vérzés, de még mindig kevés mennyiségben, máskor az első 1-2 napban elég sok van. Párommal megszakítással szoktunk együtt lenni. Rosszul lét, egyebek semmilyen tünet nincs. Mi lehet a bibi? A hormonok megzavarodtak volna? Vagy baba?


24 N


2013. szept. 10. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A hormonjaid szórakoznak, mert egy esemény utáni egy egész havi fogamzásgátló hormontartalmát tartalmazza, szóval bele telik még vagy 2 hónapba, amíg helyreáll a felzilált szervezeted.


De a megszakítás nem védekezés és nem értem miért kísérti mindenki a sorsát...

2013. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudjuk , hogy nem védekezés ! Mi igazàból úgy vagyunk vele hogyha jön jön ha nem nem :) Köszönöm a vàlaszt ! :)
2013. szept. 11. 06:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2013. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mi igazàból úgy vagyunk vele hogyha jön jön ha nem nem :) "

Akkor minek kellett a 72 órás tabi?

Egyébként ahogy az első is írta, valószínűleg ez kavart be.

2013. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert pàrom szerette volna , ha lenne baba én bizonytalan voltam és a tabi utàn megbeszéltük, hogy ha jön jön , ha nem nem , többet nem avatkozunk bele :)
2013. szept. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!