Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A késői ovuláció mit jeéent?...

A késői ovuláció mit jeéent? Mitől lehet? Ez jó vagy rossz "dolog"?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

nincs vele semmi baj , persze bizonyos keretek között.

Azoknak akiknek mindíg 28 napos a ciklusuk , nekik is lehet hogy nem a 14. napon van ovuláció hanem a 20. on és onnatól 14-16 nap(ez a lutális szakasz hossza, ami az ovu és a amensi között általában mindíg ugyan annyi), tehát ebben az esetben 34-36 napos lesz a ciklus, mert késői peteérés volt.

2009. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

hát most nekem valószínű,hogy késői pém van/lesz.Nem baj szerintem,de az előttem szólóval egyet értek:)

Amúgy neked hány naposak a ciklusaid?Esetleg vezetsz görbét?

2009. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

nekem ált. 28-30 naposak. Most kezdtem a mérést.Véleményed?

2009. nov. 3. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom megnyitni:(
2009. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

Bocsi tegnap este már nem voltam gépnél, csak most olvastam,hogy írtál.Remélem most sikerül megnyitni.

2009. nov. 4. 08:03
 6/7 anonim ***** válasza:

2-ik vagyok:)

Szerintem ebben a ciklusodban a 18-ik napodon volt pé.Tehát ha 14 naposak a luteális fátisaid akkor szerintem ebben a ciklusban egy kicsit kitolódik.Szerintem a 32-ik napon kellene neked ,hogy NE jöjjön meg.Én előbb nem tesztelnék a helyedben.Amúgy szokott késni,vagy elhúzodni pár nappal?

Nekem meg tagnap volt pé.Hát drukkolok!!!!

2009. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen szokott.Volt, hogy 27 napos volt, hogy 29. De most derült ki, hogy kicsit alacsony a progeszteron szintem.Nem tudom az befolyásolja e? Ha megjön az 5.napon clostilt a 14.naptól duphastont kell szednem.Remélem nem kerül rá sor!!!Olyan jóóóó lenne!!!
2009. nov. 4. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!