Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek aktus után egy...

Szerintetek aktus után egy héttel lehet már vmit érezni? Vagy csak bebeszélem magamnak? Amúgy nagyon csokis vagyok, és már ideje nem kívánom! Van olyan, hogy felpuffadok, és már érzékenynek érzem a mellemet is! Még csak jövőhéten kellene megjönnie!

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak bebeszéled magadnak.
2013. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdekes mert én is csokis vagyok nagyon és ahogy terhes lettem egyàltalàn nem kívàntam... habàr ez màr + teszt utàn volt. A legelső tünetem nemvàrt előtt 5 nappal kezdődött, nagyon érzékenyek lettek a mellbimbóim
2013. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem a nemvártig még van egy hetem kb!de hát már annyi mindent olvastam,h ki mit érez....
2013. szept. 10. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet pszichés is, lehet valós is...nekem mindkét terhességmél nagyon hamar volt...
2013. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és a puffadás mitől lehet?
2013. szept. 10. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:

lehet érezni, bár inkább sejtések vannak, meg furcsaságok.

én pl. cigiztem és boroztam akkoriban (nem is keveset, nem vártunk babát, még védekeztünk is) és a fogantatás utáni héten egyre inkább rosszul esett nekem a cigi is és a pia is, sőt, húzott az ágy, tök hamar álmos lettem... - ezek a tünetek első héten voltak... második héten már érzékenykedtem, szentimentáliskodtam... :) :)

de jó is volt terhesnek lenni, most hogy visszagondolok... :)

ui: barátnőm a fogantatás után 5-6 nappal émelygett, igaz, nem rendszeresen, hanem volt 1-2 nap, aztán elmúlt :)

szóval lehet tünet, akár a csoki undor, a puffadás, de nem 100%... egy teszt inkább biztos választ ad, nem tudom hány nap után mutatja ki, kérdezd meg egy gyógyszertárban :)

2013. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsónak! köszi a részletes leírást! :) hát a párommal egyikünk sem iszik nem dohányzunk! nem tudom így mennyi az esélye,h terhes legyek? akkor voltunk együtt mikor a termékenységi kalkulátor írta!de nem szokott a mensi előtt már egy héttel érzékeny lenni a mellem,csak max 5 nappal!
2013. szept. 10. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem annyi tünetem volt a nem várt menzesz előtt egy héttel, hogy erős menstruációs görcsök gyötörtek, mint kiderült, akkor volt a beágyazódás. A kívánósság még biztos nem a terhesség miatt van, mert azt a megemelkeddet hormonszint szokta okozni, ami ilyen kora terhességnél még nem lehetséges. A puffadást is más okozza. A mellérzékenyésg viszont lehet tünet, főleg akkor, ha menzesz előtt nem szokott fájni a melled. Nekem fájt korábban is, de amikor terhes lettem, elviselhetetlen volt és főleg a mellbimbóm fájt nagyon.A csokit én is kívánom amúgy :)Minden jót kívánok! Remélem sikerült a baba! :)
2013. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!