Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szépen kérek mindenkit,...

Nagyon szépen kérek mindenkit, olvassa el! Szerintetek van okom az aggodalomra vagy se?

Figyelt kérdés
Szóval. A helyzet a következő: május 28-án volt aktusom, ahol én hülye nem védekeztem. A srác nem bennem ment el, de még rajtam feküdt akkor. Másnap már pisilési ingereim voltak, de nem kellett pisilnem, csak azt éreztem. Június 3-án megjött, de jóval előbb, mint vártam. És el is tért az előzőktől. Aztán megjött még 1x hónap végén. Nem foglalkoztam a dologgal, de júliusban sűrűbben kellett pisilnem és volt, hogy fáradtabb voltam, mint máskor. Csináltam július 23-án egy tesztet, ami negatív lett, de nem reggeli pisiből. Aztán megismételtem a tesztet rá két napra reggeliből is, ami szintén negatív lett, és rá kb 2-3 órára megjött, de szintén gyengébben, mint máskor. Sűrű vizelésem volt ugyan úgy meg székrekedés. Aztán július 29-én minden tünet elmúlt. Ekkor nagyon megnyugodtam. Aztán most az augusztusi menzim ismét elég gyenge volt, és ilyen furcsa has szurka érzésem volt menzi után.. mostanában azt vettem észre, hogy híztam hasra és csípőre. Most este pedig észre vettem egy halvány csíkot a köldökömtől a hasam aljáig. Szombaton kell megjönnie, a derekam néha-néha fáj és óránként vagy másfél óránként járok pisilni.. LEHETSÉGES, HOGY MÉGIS TERHES VAGYOK ? Dohányzok, mostanában sűrűbben fogyasztottam alkoholt, futok, biciklizek és napi szinten 100 és 140 között csinálok felüléseket. Ja és én a hasamat kicsit kereknek látom, de nem tudom.. Lehetek szerintetek terhes ?? Tudom, hogy az orvos a biztos megoldás, de lehet ti máshogy látjátok és csak én vagyok paranoiás.. Előre is köszönöm mindenki válaszát !!

2013. szept. 10. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát bakker, ki tudja...hallottam már olyat, hogy vki végigmensizte a terhességet..bár elég rita..

vegyél megint egy tesztet, és csináld meg rendesen...

2013. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
inkább orvoshoz menj, lehet fertőzés is, bármi, és ő jobban tudja, mint itt mindenki
2013. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

És mondjuk egy laza nőgyógyászati vizsgálat? :-)

De szerintem nem vagy az, de lehet más is, menj el, ennyi az egész.

2013. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az első kettőt is rendesen megcsináltam, de inkább orvoson gondolkozok. Ha nem magán orvoshoz megyek, ott is kell fizetni ?
2013. szept. 10. 21:50
 5/19 anonim ***** válasza:
Írány az orvos majd ő biztosat mond!!De komolyan nem is érem hogy eddig mért nem mentél el!!Nekem ha gyanus valami főleg több hónapig tuti ott kopogtatnék!!!!!
2013. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, bármilyen tüneted, furcsaságod is van, a tesztnek ki kellett volna mutatnia! Ha úgy érzed valami megváltozott a szervezetedben vizsgáltasd ki magad, bármi lehet a változás mögött. (Hormonprobléma vagy ki tudja mi még.)
2013. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Magán dokinak persze hogy kell fizetni. 5000 ft a minimum.
2013. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Dehogy, ha szakrendelésre mégy, nem kell.
2013. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Úristen, köszönöm a gyors válaszokat. Kicsit megnyugtattatok, hogy szerintetek nem vagyok az, de orvoshoz fordulok. Már nézem is a szakrendelést. És tényleg köszönöm mindenkinek.:)

Egyébként eddig azért nem fordultam orvoshoz, mert volt két negatív tesztem és úgy voltam vele, hogy a majdnem két hónapos babát már biztos kimutatta volna mind kettő és csak én parázom túl.. de jobb biztosra menni.:)

2013. szept. 10. 21:59
 10/19 anonim ***** válasza:
Hogyne mutatna ki! :-) Menj el, nem árt, ha megvizsgálnak időközönként egyébként is.
2013. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!