Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van velem? Hormon probléma?

Mi van velem? Hormon probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 napja jött meg a menzeszem 31.napra 3napig tartott az is szakaszokban, volt hogy semmi nem volt a aztán megindult, és bocsi a piszkos részletekért, de ami volt az is inkáabb a barna és fura de ilyet még nem tapasztaltam a narancssárga színhez volt hasonló. Semmi hasfájás nem volt. 3napja viszont úgy érzem mint ha meg akarna jönni megint fájdogál a hasam és megfájdultak a melleim a bimbó körül. Sűrűn kell pisilnem viszont nem érzem magam felfázva. A gyomrom is elég fura néha azt érzem ennék néha meg nem kell semmi. Ha eszek felpuffadok. Mi lehet a baj? Minden ötlet érdekelne, gondoljátok hormonális gondom lehet? Ilyet még nem tapasztaltam, orvoshoz menjek el? Köszi a válaszokat, remélem kapok rá.
2013. szept. 11. 01:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha orvos lennék, akkor is azt mondanám, hogy fáradj be a rendelőmbe.

Nem vagyok orvos, és látatlanban senki nem fog diagnosztizálni. Orvos sem!

Vagy vársz még egy hónapot, hogy minden rendben van-e, de ehhez nincs türelmed, akkor menj el most dokihoz.

2013. szept. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia. Én is erre gondoltam h.várok egy hónapot hogy a következő hogy alakul. Bár felhívtam a dokimat javasolta csináljak egy tesztet és ha negatív akkor asszem a 21.ciklusnapot mondta h.menjek be és csinál egy hormon labort meg ha megjön legközelebb akkor a 3-5 napon is csinál egyet. Mivel hasi fájdalmam nincsen így várakozást javasolt mert szerinte előfordul hormon ingadozás amit néha megérez egy nő és rendeződhet a gond magától is. Legalább is ezt mondta, tény hogy ez az első eset h.ilyet tapasztalok. Köszi a választ!
2013. szept. 11. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!