Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem vártam. Naponta...

Szombatra nem vártam. Naponta többször mindjárt megjön érzésem van. De semmi egyéb olyan jelem nincs ami terhességre utalna. Van valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Most korán reggel úgy kezdett fájni a hasam és a derekam, hogy gondoltam most tényleg megjön. De eddig semmi.
2013. szept. 11. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Enyhén, de hasonlót érzek. A menzeszek eléggé tünetmentesek szoktak lenni, enyhe - nem is tudom minek nevezzem - alhasi keményedés és ennyi. Most hasonlót éreztem, de kevesebbet és gyengébben. Nem teljesen pontos a menzeszem (29-33 nap közötti a szórás), de már 35. napnál járok. Ha hétvégéig nem történik semmi, tesztelek egyet.


Erős hátrány, hogy végigaggódhatom a napokat a munkahelyemen, hogy hátha csak késik és egyszer váratlanul elönt a vörös ár...

2013. szept. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Átlagolva egyébként nekem is szombat lett volna esedékes (31 nap). (Bocsánat, még nem kávéztam elég éberre magamat)
2013. szept. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én péntek 13-án tesztelek, ha addig nem jön meg. Hátha szerencsét hoz.

Nekem általában érzékeny szokott lenni a mellem, most abszolút nem az. Nincs krémes folyásom ( ahogy általában a terheseknek lenni szokott ), inkább talán vizes. Ez nem jó jel ugye?

2013. szept. 11. 07:47
 4/12 anonim ***** válasza:
ma reggel ugyanezt éreztem, amit írtál. Teljesen azt hittem, hogy meg fog jönni, de aztán, semmi...
2013. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pont ezek az első tünetek amit te irsz a mensi érzés és hogy nem jött meg. A hányinger mint tünet csak az 5.-6. hét után jelentkezik ha egyáltalán jelentkezik már ha erre gondolsz tünetként ami nincs. Türelmes vagy hogy eddig vársz a teszttel. Nem lenne jobb már biztosan tudni? már 100%-os eredményt mutat a teszt ilyenkor.
2013. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a folyás egyáltalán nem mérvadó hogy milyen és az sme kötelező hogy elgyen cici fájdalom. Nem gépek avgyunk minden ember és minden terhesség más. Vannak nők akiknek az egyik gyereknél az volt a legelső tünet hogy elkezdett nőni a hasa idővel, addig semmi, a másik babánál meg hányt 5 hónapig.
2013. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1-2. vagyok. Végül győzött a kíváncsiság és bár nem reggeli elsőből, de próbálkoztam egyet. Nekem pozitívat mutatott.

Még óvatos duhaj vagyok, amíg orvos nem lát.

2013. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tesztelj nyugodtan, mert ha terhes vagy, akkor már most is kimutatja a teszt, ha meg nem, akkor pénteken sem fogja. A tüneteid alapján lehet terhességre gyanakodni. Ha megengeded, akkor elmondom, hogy 17 hetes vagyok és a nem várt menzesz előtt már négy nappal erős menstruációs görcseim voltak, aztán nem jött meg, de a görcsök ugyanúgy maradtak. Teljesen elkeseredtem, hogy úgy is megjön, ne éljem bele magam nagyon.Aztán semmi vérzés nem lett. Pár napra rá csináltam tesztet és pozitív lett. Nem hittem a szememnek, hogy akkor most ez hogy lehet. Ezek a görcsök amúgy még mindig tartanak. Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön! Remélem szép pozitívat tesztelsz!Annyi még,hogy nekem a bal oldalam is iszonyat szúrt a medencecsont körül. Érzel valami hasonlót esetleg? Mondjuk ez elég egyedi tünet.
2013. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok még. Folyásom nekem sem volt, sőt teljesen száraz voltam. Aztán a 14. hét után indult csak be, szóval azt ne vedd számításba!
2013. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött.
2013. szept. 11. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!