Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár másodperces közösülés...

Pár másodperces közösülés orális szex után. Lehet terhes a lány?

Figyelt kérdés
Ha orális szexelünk és el is élvezünk mindketten, de utána "letörlöm magam" és egy háromnegyed órával később sok orálsex után maximum 2-3mpet közösülünk lehet/milyen esélyel lehet terhes a lány?

2013. szept. 11. 17:23
 1/8 anonim válasza:
100%
Hogy lehet 2-3 mp alatt közösülni?
2013. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem védekezz, aztán ne gyere ide kérdezgetni! Ha nem védekeztek, LEHET terhes. Kösssz
2013. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sehogy, mert féltünk és csak eddig volt bent halstennek..
2013. szept. 11. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, a húgycsöved ugyanis televolt spermával, ami belé mehetett az előváladékkal.
2013. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"halstennek.."


Hova hálálkodsz? Korai még! Majd ha megjön a lánynak ezután rendesen, normálisan, élénkpirosan, változatlan mennyiségben, ahogy máskor is szokott.


Igen, lehet terhes. 1) A húgycsövedet nem tudod belülről kitörölni, de 2) még akkor is lehet spermium az előváladékban, ha nem mentél el előtte.

2013. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elovalladek nem volt mert meg elegge az elejen voltunk de kezzelvle is toroltem meg is neztem es szaraz voltam
2013. szept. 11. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire semmit nem tudsz a saját testedről, akkor nem igazán kellene még szexelned.


Megnézted, mi? :)

Előtte? És utána? Utána hogy? Színtelen, szagtalan, átlátszó váladékról beszélünk, amit 1) nem érzel, amikor ürül; 2) a lány hüvelyváladékával érintkezve már végképp nem is láthatod.

Azt ne mondd erre, hogy nem volt hüvelyváladéka. Mert 1) akkor az a lány mutáns; 2) még ha nem izgattad is fel és szárazon vágtad be, akkor is nedves annyira a hüvelye, hogy látsszon.

2013. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-3mp közüsülés?Az ám nagy szex.Kicsilány.Elsőnek nőlj fel, de lehet fel is fogsz mert terhes lettél.
2013. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!