Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az aki vegetáriánus életvitelt...

Judas137 kérdése:

Az aki vegetáriánus életvitelt folytat orális közösülés esetén lenyelheti a spermát?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
TILOS!
2012. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez hogy jutott az eszedbe?
2012. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Fúúúj, kannibál!!!
2012. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne közösülj orálisan, húst veszel a szádba! :O
2012. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Rakd a nyelved alá, majd később kiköpöd!
2012. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De akkor a pénisz hüvelybe való helyezése se megfelelő dolog, mivel az húsinjekciónak tekinthető. Igazából csak a barátnőm miatt aggódtam, én ilyesmit nem veszek a számba.
2012. júl. 8. 09:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom elhinni, hogy komolyan gondoltad a kérdést... legalábbis elég vicces. Egyébként a vegetáriánusok általában csak húst nem esznek, vagy olyan állati eredetű dolgot, amiért meghalt egy állat. A sperma nem hús, a "kinyerése" pedig sem halállal sem szenvedéssel nem jár, épp ellenkezőleg :-) Úgyhogy szerintem ha ő is akarja, akkor hajrá!
2012. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Pusztán csak érdeklődök. Azért jött fel nálam ez a kérdés, mert a kezembe került egy vegetáriánus ételekkel kapcsolatos kiszállítós gyorsétterem hírdetése ahol például az olvasható: "Ételeink nem tartalmaznak húst, halat, tojást vagy gombát." ami kicsit összezavart, sőtt van tejmentes kategória is. Ez utóbbit ugye a tehénből nyerik ki. De hogy a gomba miért nem fér bele egy vegetáriánus étrendjébe azt nem értem.
2012. júl. 9. 14:54
 9/17 anonim ***** válasza:

Gomba (wikipedia):


A rendszertanban régebben a növények világába sorolták, ma már azonban külön csoportba sorolják őket, mivel sejtjeik felépítése, testszerveződésük, és anyagcseréjük nagymértékben eltér a növényekétől. Rendszertani felosztásuk és nevezéktanuk azonban a növényekét követi. A taxonok elnevezésénél a -mycota végződés jelenti a törzsi, a -mycotina az altörzsi, a -mycetes az osztály, a -mycetidae a az alosztály, az -ales pedig a rendi szintet.

A valódi gombák legközelebbi rokonai az állatok és a galléros ostorosok, velük együtt alkotják az Opisthokontae csoportot. A szűkebb értelemben vett gombák monofiletikus csoportot alkotnak, a gombák országát (Fungi regnum). Tágabb értelemben a gombák közé soroljuk az Amoebozoa regnumba tartozó nyálkagombákat, valamint a Chromista (színes moszatok) regnumba tartozó moszatgombákat is.

2012. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mondjuk nem tartom ez alapján se megalapozottnak a vegetáriánusok hozzááláását...
2012. júl. 9. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!