Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhtágításos inszemináció...

Méhtágításos inszemináció után mennyire normális még a 5. -6. napon is pici barnázás?

Figyelt kérdés
Az első napokban erősebb volt, de nem nagyon, most alig észrevehető halványbarnás. Szerintetek a méhtágítás miatt van?

2013. szept. 12. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!hát én nem igazán tudok neked ebbe segíteni mert nekem ez volt az első inszem de én is barnázok ami szerintem normális bár nem tudom hány napig az! nekem 10-11-én volt inszem!mindkét nap sőt ma is van egy kis barnázás! én is szeretnék választ kapni erre! egy sors társad!
2013. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem 6-7.-én volt Szegeden. Drukkolok Neked (is):-)
2013. szept. 12. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
köszönöm a drukkot!!én is nagyon drukkolok neked!!nekem is szegeden volt! ki a dokid?? te most pihensz vagy ugyan úgy teszel-veszel?? én nem merek semmit csinálni!! Dr. Pásztor Norbert a dokim!
2013. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem Pál Zoltán a dokim. Én pénteken-szobaton voltam, mivel van egy kis örökmozgó lányom, pihenni nem nagyon tudtam, hétfőtől meg már dolgozom.

Bízzunk a legjobbakban. Remélem a lombikig nem kell eljutnunk. Te szegedi vagy egyébként, vagy csak ide irányítottak inszemre?

2013. szept. 12. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
reméljük a legjobbakat! bár nem most akarta eláztatni a házat !fel akarta tölteni a tartályt mert vegyes tüzeléses a kazán és törölni kellett a vizet! már nem tudom bajt csináltam e ezzel!! én békés megyébe Békésen lakok! elég messze! 110 km a távolság! tegnap tegnap előtt haza buszoztam! na nem sok reményt fűzők az egészhez! írj ha van valami fejlemény!
2013. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!