Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt 13dpo-n, de...

Pozitiv teszt 13dpo-n, de bézses folyás? Mi ez?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok,h mi lehet ez :( mar olyan tegota vagyom ra....
2013. szept. 12. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem sem jött meg, halvány pozitív tesztem talán van, véreres a nyákom ami jön pisi után...

tedd fel ide a képet és megnézzük.

minden jót.

2013. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
beágyazódás
2013. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bárcsak az lenne nekem is. :)
2013. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pozi teszt utan beagyazodas???? halvany pozi a tesztem,de semmi ertelme nincs felraknom a kerdesem nem az volt,h nem tudom eldonteni pozi e,hanem h miert van bezses huvelyvaladekom...nekem nem elenk veres...nem is sotetbarna v rozsaszin.....Leginkabb a bezs szinre tudnam hasonlitani v eros tojashejszin....
2013. szept. 12. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:
a hcg már ott van a szervezetben azért pozitiv.beágyazódás miatt lehet.igaza van
2013. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jolvan koszpnom,bar aggaszt :( nagyon szurkal is,rem szombat nem jon meg...mehnuak fent van es puha amugy
2013. szept. 12. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
siman lehet.en is pozit teszteltem igaz halvanyat, és csak utana napon vagy ra ket napra lett barnas folyasom.elso terhessegem kezdetekor is volt akkor 3 napig. sajnos az nem maradt meg. es most is volt egy napig enyhe barna pecseteles, de mar elotte napon pozi volt a teszt.hajra.
2013. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jah elozo vagyok: mar 13 hetes vagyok :D siman lehet barna folyas. sot az elsonel egy alkalommal piros ver is volt. vigyazz magadra,azert tesztelj hogy erosodik e.
2013. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen ;) mar ugy megijedtem...
2013. szept. 13. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!